عنوان

با سیاستها بیاین برم یا نرم

296 بازدید | 29 پست

من با خواهر شوهرم بزرگم سر یه موضوعی قهرم البته همسرمم حق و داد ب من و حتی پدر همسرم 

حالا الان این دو خواهر شوهر میخان برن پیش پدرشون زنگ زدن مارو بیا ببر البته اگ همسرم بره نهار میمونه من مشکلی با رفتن همسرم ندارم ولی خودم نمیدونم برم یا ن  

برو اینجا واینسا  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خواهرا با داداشاشون تنها میمونن شروع میکنن به غیبت زنداداش😑

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

تو چیکار خواهرشوهر داری،،، اتفاقا باید بری و کنار همسرت باشی و کلی با همشون و باهمسرت بگی و بخندی تا خواهرشوهرت بفهمه که ضعیف نیستی...قوی باش،، حتی اگه نیستی اداشو در بیار،،،اعتماد به نفس داشته باش،،و اصلا برات مهم نباشه

💛مـرا هـزار امـید اسـت و هـر هـزار تـویی💛

برو ،میدون رو خالی نکن😉

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
2706