2733
2734

سلا م دوستان  جدیدا دختر م که سیزده ساله هست خیلی اذیتم می کنه چون معلول ذهنی بچه دیگه ای ندارم دلم نمی خواد بذار م بهزیستی  خسته شدم چه کار کنم .... راه حل  لطفا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بزاری راحت تری سختش یکی دو ماهش بعدش یکم عادی میشه 

نمیگم راحته ولی چاره ای نیست خداد به داد دلت برسه ولی اینطوری خودتم پای اون بیچاره میسوزی 

یکی از فامیلای ما هم مثل شما بود خودشم به قرص اعصاب افتاد حالا گذاشته بهزیستی خودشم زود زود بهش سر میزنه الان وضعیت روحی خودش یکم بهتره

گروه آبی وزن اولیه ۷۵ _ وزن هدف ۷۱🤗۶۵🤗۶۰برسم میرم رو ابرا 
نمی تونم غذا از گلوم پایین نمی ره نمی تونم زندگی کنم 

حق داري واقعا هرطوري باشه بازم بچته ... ولي اونجوري به نفع جفتتونه، اگه الان نذاري هرچي بيشتر بگذره وابستگي روز ب روز بيشتر ميشه و جداشدن سخت تر ... يكي از فاميلامون يه دختر و يه پسرش اين مشكلو دارن الان ديگه سي و خرده اي و اون يكي چهل سالشه هنوزم تو خونشونه. مادره از كارش استعفا داد همون اول باباهه الان شب تا صب ارامش نداره تو كوچه ها ميچرخه بچه هاي ديگشون بخاطر اين شرايط هنوز مجرد موندن و هزارويك مشكل ديگه . نميخوام ته دلتو خالي كنم فقط ميخام بگم اللن بذاري بهتره حتي تااينكه يكماه ديگه بخاي بذاري😔😔😔

یاكاشِفَ‌الْكَرْبِ‌عَنْ‌وَجْهِ‌الْحُسَیْنِ‌اِكْشِفْ‌كَرْبى‌بِحَقِ‌اَخْیكَ‌الْحُسَیْن
حق داري واقعا هرطوري باشه بازم بچته ... ولي اونجوري به نفع جفتتونه، اگه الان نذاري هرچي بيشتر ب ...

آخه دختر من می فهمه بهزیستی  چه جور جایی ه معلول ذهنی خفیفه ولی نگهداری آون تو خونه هم سخته

2738
آخه دختر من می فهمه بهزیستی  چه جور جایی ه معلول ذهنی خفیفه ولی نگهداری آون تو خونه هم سخته

اگه ميفهمه كه اونم ضربه ميخوره، طوري نيستش كه بشه با كلاساي خاص خودشون تربيت و آرومش كرد؟تحقيق كردين راجب اونجور كلاسا و آموزشگاهها؟

یاكاشِفَ‌الْكَرْبِ‌عَنْ‌وَجْهِ‌الْحُسَیْنِ‌اِكْشِفْ‌كَرْبى‌بِحَقِ‌اَخْیكَ‌الْحُسَیْن

میتونی بذاریش خانه ی کوچک . که فقط ۱۰‌نفر رو نگهداری میکنن و همشون خفیف هستن شرایط نگهداری بهتری داره

2706