2737
2734
عنوان

بیاین دیشب و بگم براتون

356 بازدید | 29 پست

میگم شاید بعضیاتون تو جریان‌تاپیک هام باشبد که خواهرشوهرم اینا۱ماهه خونمونن و ...

حالا بعد از عمری تصمیم گرفتیم دل و بزنیم به دریا دوتایی باشوهرجان بریم بیرون و یکم من رانندگی تمرین کنم خلاصه قرار شد به کسی چیزی نگیم که بامبول درنیارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

لحظه اخر شوهرجان زنگ زد ک حاضرشو الان میرسم منم حاضرمیشدم ک دختر خواهرشوهر وسطیم اومد +کجا میری -گفتم میرم بیرون +باکی میری -گفتم با دایدایت +میگفتم منم بیام باهاتون -گفتم انیتا ما جایی کار داریم میریم اونجا+الان خودم به دایدای میگم منم ببرین -گفتم بگو

خلاصه شوهرم اومد دم در و داشتیم میرفتیم دختر اونیکی خواهرشوهرم اومد دایدای کجا میرین شما اخه هان؟شوهرم گف برو خونه زیادی حرف نزن

ای الهی سرشون بخوره ک برای ساده ترین کارم باید بترسیم از آزار اذیتشون

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
2706