2737
2734

من سه تا پسر گل دارم یه شوهر مهربون که 13 - 14 ساله با همیم خانواده شوهرم خیلی خوبن یعنی خیلی و پدرمادر و خواهر برادرای خوب

امروز دلم خیلی گرفته بود بی دلیل نمیدونم واسه شما هم پیش اومده یا نه دم دمای صبح فکر و خیال الکی بدخوابم کرد اما به خودم گفتم خداروشکر خانواده خوبی دارم سی تو خونمون مریض نیست حسرت چیزی تو دلم نمیمونه

کیا مثل من گاهی دلتنگ میشن؟

فکر میکنید ادم خوشبختی هستید؟

دلتون میگیره چیکار میکنید دلتون وا شه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خودم هميشه خداروشكر ميكنم خوشبختم ٧ ساله ازدواج كردم يه دختر سالم خوشگل دارم يه همسر مهربون همه چي تموم دارم خدارشكر خونه پول ماشین همه چی دارم 

دلم گرفت میرم بیرون 

خدايا شكرت که خوشبختم ❤️😍😍
2738

آره فکر میکنم خیلی خوشبختم بخاطر همسر خوبم مامان بابای خوبم خانواده همسر عالی و اینکه تو هر زمینه ای استعداد دارم هرکاری بگی من بلدم اصلا کی بودم من😎😎😂😂😂

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

منم مثل شما 

خداروشکر مریض ندارم 

شوهر خوبی دارم هردوکار میکنیم و اهل تلاشیم

خانواده خودم و شوهرم خوبن 

فقط وقتایی دلم میگیره که فرصتا رو از دست دادم برنامه ریزی هام اوکی نمیشه 

یا اندازه تلاشمون نتیجه نمیگیریم 

گاهی هم از فشارهای مالی 

ولی تا حالا یه لحظه هم حس بدبختی نداشتم خداروشکر