2733
2739

یا اگه تابه حال خدای ناکرده به بمبست خوردیدبا کدوم دعا خداروصداکردید تا جواب گرفتید؟ برای حاجت سخت ومهم و محال از نظر خودم میخوام 

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖

چله اش اینطوریه که یه باربایدعادی بخونی بازیه باربه صدمرتبه هاش یانه من اشتباه دیدم؟

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان......󾬌️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....󾬌️󾬌️󾬌️󾬌️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله عزیزم رد خور نداره

خودم چله زیارت عاشورا گرفتم ولی نه طبق دستور حق شناس.پس واقعا یعنی معجزه میکنه؟میشه بگید چه حاجتایی براورده کرد برای شما

2731
چله اش اینطوریه که یه باربایدعادی بخونی بازیه باربه صدمرتبه هاش یانه من اشتباه دیدم؟

واقعا اون قسمتایی که میگه مراقب زبانتو ورفتارت باش خیلی سخته.باز دعا باشه هرچقدر من میخونم.شما حاجت گرفتی ازش؟

خودم چله زیارت عاشورا گرفتم ولی نه طبق دستور حق شناس.پس واقعا یعنی معجزه میکنه؟میشه بگید چه حاجتایی ...

من  چله حق شناس انجام دادم دو بار تا الان یک بار برای یکی از نزدیکانم ک سرطان داشتن و یکی برای گرفتاری که تا مرز زندان بود هر دو بار جواب گرفتم و ایمان صد در صدی بهش دارم... حتی اگر بار اول جواب نگیره کسی با بار دوم هزار درصد جواب میگیره پس با ایمان کامل بخون عزیزم

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
واقعا اون قسمتایی که میگه مراقب زبانتو ورفتارت باش خیلی سخته.باز دعا باشه هرچقدر من میخونم.شما حاجت ...

نه منم تازه میخوام بخونم براهمون میگم چجوریه؟خوب متوجه نشدم

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان......󾬌️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....󾬌️󾬌️󾬌️󾬌️
من  چله حق شناس انجام دادم دو بار تا الان یک بار برای یکی از نزدیکانم ک سرطان داشتن و یکی برای ...

من متوجه نشدم؟یعنی دو دفعه ام انجام بدم چله رو قطعا جواب میگیرم

2738
نه منم تازه میخوام بخونم براهمون میگم چجوریه؟خوب متوجه نشدم

ان شاالله حاجت بگیری.منم از نت میخوام ببینم دستورشو.فعلا نمیدونم دقیق چه جوریه

من متوجه نشدم؟یعنی دو دفعه ام انجام بدم چله رو قطعا جواب میگیرم

نه نه همون بار اول انجام بشه جواب میگیرین اما باید با ایمان کامل بگیرین. منظورم این بود کسانی گفتن بار اول خوندن جواب نگرفتن بلافاصله بار دوم رو شروع کردن و تا اخر نرسیده جواب گرفتن

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
من  چله حق شناس انجام دادم دو بار تا الان یک بار برای یکی از نزدیکانم ک سرطان داشتن و یکی برای ...

نمازهاتو سروقت خواندی ،تا ج حد مراقبه کردی ،منم دارم میخونم فقط گاهی یادم میره غیبت میکنم 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
نه نه همون بار اول انجام بشه جواب میگیرین اما باید با ایمان کامل بگیرین. منظورم این بود کسانی گفتن ب ...

ممنونم از راهنماییتون عزیزم.ببخشید یه سوال میشه به یکی گفت هم زمان برام بخونه و خودمم بخونم؟اینطور سریعتر جواب نمیگیرم

نمازهاتو سروقت خواندی ،تا ج حد مراقبه کردی ،منم دارم میخونم فقط گاهی یادم میره غیبت میکنم 

اره عزیزم. من چون خودم قانون جذبی ام مراقبه هام رو قبلا تمرین کرده بودم خیلی رعایت کردم هم حجاب هم غیبت و زبان و گوشم چون یکی از راه های گناه کردنه دیدنه اون چهل روز خیلی بیرون نرفتم یا جایی ک امکان باشه بلغزم..

ممنونم از راهنماییتون عزیزم.ببخشید یه سوال میشه به یکی گفت هم زمان برام بخونه و خودمم بخونم؟اینطور س ...

خواهش میکنم عزیزم. نائب میتونین بگیرین خودتون بخونین زمان پریودی بگین براتون بخونه

2706