2726
عنوان

کود بیولوژیک زیستی

40 بازدید | 2 پست

کود بیولوژیک زیستی

مهمترین کودهای بیولوژیک زیستی قارچ های میکروریزی می باشد که با ریشه بعضی از گیاهان ایجاد همزیستی می کند، مورد بعدی تثبیت کننده ازت هوا می باشد که کار اصلی تثبیت کننده ازت تبدیل ازت هوا به ازت معدنی می باشد، که این تبدیل بوسیله صنعتی یا بیولوژیکی انجام می باشد و تبدیل صنعتی هزینه اور می باشد و در صنایع پتروشیمی انجام می شود.

تولید بیولوژیکی بوسیله موجودات ریز صورت میگیرد مثل ازتوباکتر که باکتری می باشد و در صورتی که خاک کمبود داشته باشد به آن اضافه می شود. ریزوبیوم که ایجاد غده می کند در ریشه برخی گیاهان و مورد آخر باکتری ازوسپیریلیوم می باشد که با گیاهان همیاری می کند و تقویتی می باشد

کود ورمی کمپوست و بدن کرم خاکی همه این باکتری ها را به نسبت دارد

حفظ محیط زیست و ارگانیک

سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه من به تازگی با یه سایتی آشنا شدم به اسم سایت جوانه  بان که در این سایت کلی مقاله در موردآموزش پرورش انواع گیاهان آپارتمانی، نکات مهم شرایط نگهداری از سانسوریا مهتابی، تکثیر کاکتوس و آشنایی با گل های مناسب باغچه خانه در فصول مختلف ،انواع کاکتوس خانگی، نحوه رشد آن ، نگهداری کاکتوس در منزل داره همچنین داخل سایتشون آموزش انواع ساخت تراریوم  کاکتوس و در بسته و آبی وجود داره.و همچنین فروش انواع خاک و کود به سراسر ایران رو هم دارند. خوبی این سایت اینه که مشاوره گل و گیاه به صورت آنلاین و مستقیم با متخصصان گل و گیاه هستش. حتما به سایتشون سر بزنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷