2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره شمارشو به منم میدی؟؟ دوتا آدم خرف تحوبلشون بده اگه واقعیت داشته باشه..آخه غذای بجه رو تراربخته ا ...

شمارشو از تو گوگل گرفتم 

من به دخترم ایزومیل که برپایه سویاس مجبورم بدم به تجویز پزشکش برا همین به انگلیسی سرچ زدم تو کانادا رو شیرخشکاشون مینویسن مثلا همین ایزومیل اونجا به اسم سیمیلاکه که نوشته روش اما رو سیمیلاکای ایران چیزی ننوشته من نمیدونم فرقشون با هم چیه آیا یکی ان یا فقط تو ایران کلا نمینویسن

برا خمینم تعجب گردم اتقده متقن شما گفتید که پشت قوطیه نان نوشته

خدای بزرگم با تمام قلبم منتظر معجزه های دیگه ات هستم چون الانا دیگه وقتشه دست بکار بشی میدونی که روشون حساب کردم🤗🤗🤗پی نوشت :بزرگترین معجزات خداوند برای من دو تا دختر گل و سلامتی و آرامشه
شمارشو از تو گوگل گرفتم  من به دخترم ایزومیل که برپایه سویاس مجبورم بدم به تجویز پزشکش برا همی ...

من نو نت که سرچ کردم درمورد تراریخته نوشته بود روی خیلی از محصولات نوشته نمیشه خدا بدادمون برسه همین والله مردم ما مظلوم ترینن

2728
ببخشید شیر مادر . مثلا رو سوپ گوشت اشکال نداره؟

نه اصلا تنها چیزی که بعد غذا معدشونو اذیت نمیکنه شیر مادره  فقط اب و ابمیوه بعد غذاها نده معدشو بهم میریزه 

زیر ۱سال شیر اول بعد غذا بعد اگه بازم شیر خواست چه بهتر بده بخوره 

بالای ۱سال ۲ساعت قبل غذا شیر نده تا تمایل به غذا داشته باشه

بقول شوهرم کار خداس هر چی بخوره معدش ترش میکنه اما شیر مادر اذیتش نمیکنه 

😒
نه اصلا تنها چیزی که بعد غذا معدشونو اذیت نمیکنه شیر مادره  فقط اب و ابمیوه بعد غذاها نده معدشو ...

چه جالب امشب برا اولین وعده سوپ گوشت دادم روش شیر خچرد میترسیدم

خداروشکر