2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پس بالاخره توسن بالاتر به جا شیر چی باید بخوره؟ الان سن غذا خوردنشه فقط واسه تامین کلسیمش میگم

شیرخشک تا وقتی حساسیتش بر طرف بشه 

بچم  عاشق ماستو شیره نمیتونه بخوره

😒
نمیدونم عزیزم فقط نانو میدونم پشتشو بخون یا نوشته تغیر ژنتیک یا GOM یا نوشته تراریخته

کجاش نوشته دقیقا اگه عکس داری برامون بذار من نان اچ آ میدادم کلی گشتم اما چیزی پیدا نکردم که

خدای بزرگم با تمام قلبم منتظر معجزه های دیگه ات هستم چون الانا دیگه وقتشه دست بکار بشی میدونی که روشون حساب کردم🤗🤗🤗پی نوشت :بزرگترین معجزات خداوند برای من دو تا دختر گل و سلامتی و آرامشه
کجاش نوشته دقیقا اگه عکس داری برامون بذار من نان اچ آ میدادم کلی گشتم اما چیزی پیدا نکردم که

نمیدونم کجا مینویسه ولی ثویا و روغن تراریخته پشتش نوشته بود من از یه متنی خوندم نان تراریخته هست گذاشتم اینجا

ببخشید عزیزم یک سوال من پسرم ۶ ماهه است شما برا شیر دادن یا غذا دادن ساعت خاصی میزارین؟

از زمانی که بیدار میشد ۶ماهگی اول براش  اب سیب با قطره اهن میدام 

بعدش ظهر ساعت ۱ تا ۲ ناهار 

شامم ساعت ۸ مبانوعده ساعت ۶ 

الانم که ۱سالشه  عادت کرده به این زمان بندی 

😒
نمیدونم کجا مینویسه ولی ثویا و روغن تراریخته پشتش نوشته بود من از یه متنی خوندم نان تراریخته هست گذا ...

آره روغنا رو منم دیدم نوشته تغییر ژنتیکی یافته اما راجع به شیرخشکا ننوشته چندروزه دارم زنگ میزنم سازمان غذا و دارو فعلا جوابی نگرفتم

خدای بزرگم با تمام قلبم منتظر معجزه های دیگه ات هستم چون الانا دیگه وقتشه دست بکار بشی میدونی که روشون حساب کردم🤗🤗🤗پی نوشت :بزرگترین معجزات خداوند برای من دو تا دختر گل و سلامتی و آرامشه
آره روغنا رو منم دیدم نوشته تغییر ژنتیکی یافته اما راجع به شیرخشکا ننوشته چندروزه دارم زنگ میزنم ساز ...

اره شمارشو به منم میدی؟؟ دوتا آدم خرف تحوبلشون بده اگه واقعیت داشته باشه..آخه غذای بجه رو تراربخته ای بیارن بازار انصافه؟؟

2706