1421
1389
پس بالاخره توسن بالاتر به جا شیر چی باید بخوره؟ الان سن غذا خوردنشه فقط واسه تامین کلسیمش میگم

شیرخشک تا وقتی حساسیتش بر طرف بشه 

بچم  عاشق ماستو شیره نمیتونه بخوره

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بدون تو شبا همش خرابه حالم مگه من جز تو کیو دارم ...گره افتاده به کارم کجایی تو  و اون چشمات مشکل گشایین ...دوس دارم برم دور بشم از همه همینکه تو باشی بسمه ....منو  تو یه قایق وسطه ...یه دریا که ارومه هرشبش ... عشق یعنی چشمای مستت عشق یعنی گرمای دستت ....برا سلامتی پسرم یه صلوات میفرستید ؟😶

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

ببخشید عزیزم یک سوال من پسرم ۶ ماهه است شما برا شیر دادن یا غذا دادن ساعت خاصی میزارین؟

طراح لباس عروسم 👗( یکی از دوستان ساخت پاور پوینت . تایپ مقاله .  ساخت بنر و مقالات  انجام میده )
نمیدونم عزیزم فقط نانو میدونم پشتشو بخون یا نوشته تغیر ژنتیک یا GOM یا نوشته تراریخته

کجاش نوشته دقیقا اگه عکس داری برامون بذار من نان اچ آ میدادم کلی گشتم اما چیزی پیدا نکردم که

شاه خوبانی و مقصود گدایان شده ای
1401
کجاش نوشته دقیقا اگه عکس داری برامون بذار من نان اچ آ میدادم کلی گشتم اما چیزی پیدا نکردم که

نمیدونم کجا مینویسه ولی ثویا و روغن تراریخته پشتش نوشته بود من از یه متنی خوندم نان تراریخته هست گذاشتم اینجا

ببخشید عزیزم یک سوال من پسرم ۶ ماهه است شما برا شیر دادن یا غذا دادن ساعت خاصی میزارین؟

از زمانی که بیدار میشد ۶ماهگی اول براش  اب سیب با قطره اهن میدام 

بعدش ظهر ساعت ۱ تا ۲ ناهار 

شامم ساعت ۸ مبانوعده ساعت ۶ 

الانم که ۱سالشه  عادت کرده به این زمان بندی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بدون تو شبا همش خرابه حالم مگه من جز تو کیو دارم ...گره افتاده به کارم کجایی تو  و اون چشمات مشکل گشایین ...دوس دارم برم دور بشم از همه همینکه تو باشی بسمه ....منو  تو یه قایق وسطه ...یه دریا که ارومه هرشبش ... عشق یعنی چشمای مستت عشق یعنی گرمای دستت ....برا سلامتی پسرم یه صلوات میفرستید ؟😶
نمیدونم کجا مینویسه ولی ثویا و روغن تراریخته پشتش نوشته بود من از یه متنی خوندم نان تراریخته هست گذا ...

آره روغنا رو منم دیدم نوشته تغییر ژنتیکی یافته اما راجع به شیرخشکا ننوشته چندروزه دارم زنگ میزنم سازمان غذا و دارو فعلا جوابی نگرفتم

آره روغنا رو منم دیدم نوشته تغییر ژنتیکی یافته اما راجع به شیرخشکا ننوشته چندروزه دارم زنگ میزنم ساز ...

اره شمارشو به منم میدی؟؟ دوتا آدم خرف تحوبلشون بده اگه واقعیت داشته باشه..آخه غذای بجه رو تراربخته ای بیارن بازار انصافه؟؟

1376
من سوپرامیل میدم ب پسرم راضیم

وزنگیرش چطوره چن وقتشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره شمارشو به منم میدی؟؟ دوتا آدم خرف تحوبلشون بده اگه واقعیت داشته باشه..آخه غذای بجه رو تراربخته ا ...

شمارشو از تو گوگل گرفتم 

من به دخترم ایزومیل که برپایه سویاس مجبورم بدم به تجویز پزشکش برا همین به انگلیسی سرچ زدم تو کانادا رو شیرخشکاشون مینویسن مثلا همین ایزومیل اونجا به اسم سیمیلاکه که نوشته روش اما رو سیمیلاکای ایران چیزی ننوشته من نمیدونم فرقشون با هم چیه آیا یکی ان یا فقط تو ایران کلا نمینویسن

برا خمینم تعجب گردم اتقده متقن شما گفتید که پشت قوطیه نان نوشته

شمارشو از تو گوگل گرفتم  من به دخترم ایزومیل که برپایه سویاس مجبورم بدم به تجویز پزشکش برا همی ...

من نو نت که سرچ کردم درمورد تراریخته نوشته بود روی خیلی از محصولات نوشته نمیشه خدا بدادمون برسه همین والله مردم ما مظلوم ترینن

از زمانی که بیدار میشد ۶ماهگی اول براش  اب سیب با قطره اهن میدام  بعدش ظهر ساعت ۱ تا ۲ نا ...

شیر چی ؟هر لحظه میخواست میدادین

طراح لباس عروسم 👗( یکی از دوستان ساخت پاور پوینت . تایپ مقاله .  ساخت بنر و مقالات  انجام میده )
1387
شیر چی ؟هر لحظه میخواست میدادین

اره عزیزم شیر هر موقع خواست میدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره عزیزم شیر هر موقع خواست میدم 

ببخشید شیر مادر . مثلا رو سوپ گوشت اشکال نداره؟

ببخشید شیر مادر . مثلا رو سوپ گوشت اشکال نداره؟

نه اصلا تنها چیزی که بعد غذا معدشونو اذیت نمیکنه شیر مادره  فقط اب و ابمیوه بعد غذاها نده معدشو بهم میریزه 

زیر ۱سال شیر اول بعد غذا بعد اگه بازم شیر خواست چه بهتر بده بخوره 

بالای ۱سال ۲ساعت قبل غذا شیر نده تا تمایل به غذا داشته باشه

بقول شوهرم کار خداس هر چی بخوره معدش ترش میکنه اما شیر مادر اذیتش نمیکنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه اصلا تنها چیزی که بعد غذا معدشونو اذیت نمیکنه شیر مادره  فقط اب و ابمیوه بعد غذاها نده معدشو ...

چه جالب امشب برا اولین وعده سوپ گوشت دادم روش شیر خچرد میترسیدم

چه جالب امشب برا اولین وعده سوپ گوشت دادم روش شیر خچرد میترسیدم

نگران نباش عزیزم ایرادی نداره شیر مادر سبکه 

اما شیرخشک نمیدونم چجوره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1391