2733
2734
عنوان

خانم هایی که سرکار میرین یا میرفتین بیاین یه دیقه

| مشاهده متن کامل بحث + 817 بازدید | 94 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اصلا سابقه کار ندارم و تازه استخدام شدم. احتمالا بمونم حقوقم بالا میره ولی خب اخه چطور یه خانم ب ...

متاهلم عزیزم، بچه هم دارم

با برنامه ریزی گلم، اما مردی که زن شاغل داره هم باید درک کنه که هیچ وقت یه خانم کارمند نمیتونه مثل کسی که کل روز تو خونه است سرویس بده، باید کمک حال و همراه باشه وگرنه فرسوده میشی. همه چیز رو نمیشه با هم داشت

2731
الان نمیشه دیگه با دوسال کار کردن اینقدر بیشرفت داشت. فقط جون کندنه    

افرین . دقیقا

خدایا ازت معجزه میخوام.من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه کرد.                                                     خدایا بازم ازت معجزه میخوام، من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه....... 🙏
بنظر منم دو تومن واسه اينهمه ساعت كارى نمى ارزه البته بستگى داره شغلت چى باشه

کار سختی نیست اصلا. از صبح میام هی ول میچرخم تو نت عصر میرم

ولی شرایط شرکت های خصوصی همینه تقریبا مگه اینکه سابقه کار داشته باشی یا یه چیزیو به صورت خفن بلد باشی

کلی دستم درد میگره تایپ میکنم،یه ری اکشن نشون بده.....والا  
2738
متاهلم عزیزم، بچه هم دارم با برنامه ریزی گلم، اما مردی که زن شاغل داره هم باید درک کنه که هیچ وقت ی ...

دقیقا همین طوریه

من برگردم خونه میبینم اقا از صبح هرچی خورده ظرفاشو نشسته گذاشته  

کار سختی نیست اصلا. از صبح میام هی ول میچرخم تو نت عصر میرم ولی شرایط شرکت های خصوصی همینه تقریبا م ...

خب پس مى ارزه كه😂

خواهر از صبح مياى ول تو نت ميچرخى دو تومنم حقوق ميگيرى ناراحنم هستى؟

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
من اوایل ازدواج کارمو به همین دلایل  ول کردم ،الان همه دوستام تو همون کار موفق شدن و جاهای خوبی ...

اره. منم دلم نیست بیام

ولی همش به این جور چیزا فکر میکنم

دلم میخواد برای خودم یه کار ازاد راه بنداز

تولیدیی چیزی

دقیقا همین طوریه من برگردم خونه میبینم اقا از صبح هرچی خورده ظرفاشو نشسته گذاشته    

ببین اینا چاره داره، ماشین ظرفشویی

من شوهرم سرش خیلی شلوغه، تو کار خونه تقریبا هیچ کمکی نمیکنه، فقط امورات شخصی خودش و بردن و آوردن بچه اما خب درک میکنه من وقت ندارم هر شب شام گرم بهش بدم یا غذای تازه، درک میکنه که میام خسته ام و استراحت میخوام نمیتونم سرحال باشم یا هر وقت اراده کرد ...

متوجهی؟ همین که خستگیات رو درک کنن و قدردان باشن نه بیشتر

اره. منم دلم نیست بیام ولی همش به این جور چیزا فکر میکنم دلم میخواد برای خودم یه کار ازاد راه بندا ...

اشتباه نکن 

کارت راحته بدون سرمایه گذاری داری خوب درمیاری ،دیگع چی میخوای

حالا کار آزاد بزنی کلی سرمایه بذاری ،آیا بگیره آیا نگیره 

2706