2733
2734
عنوان

هر کاری کردم نشد فقط خودمو ضایع کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 39 پست
جدی میگم گوش نکن این حرف رو اوضاعت بدتر میشه.

من اگر بعد یک هفته برم باهاش صحبت کنم اون فک میکنه حق با اونه سه ساله همیشه من پیش قدم شدم هر وقتم گفتم میگه خب تو قهر رو شروع کردی اصلا فکر نمیکنه ک اونم منو ناراحت کرده ک من قهر کردم تازه اینبار خودش کم محل کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب رگشودمیدا نکردی؟به لحاظ عاطفه درزمان صلح چجورین؟

با هم خیلی خوبیم البته فک میکنم اینجور باشه 

رگ خوابش اینه ک فقط با زبون ازش تعریف کنی و منت بکشی و همیشه تاییدش کنی

2728
من اگر بعد یک هفته برم باهاش صحبت کنم اون فک میکنه حق با اونه سه ساله همیشه من پیش قدم شدم هر وقتم گ ...

خوب عاقبت منت کشی همینه شما بد بارش اوردی حالا هم بیخیال شو نترس هیچ جا نمیره در ثانی مردی که با این چیزا قهر کنه بره همون بهتر که بره چون دنبال بهانه هست که ازت دور بشه

بچه هم داریم راستش من اصلا آدم زبون بازی نیستم اصلا بلد نیستم سیاست ندارم 

خوب یاد بگیر...شما حتما اینحا میبینی خانما ج مشکلاتی دارن.شما که همو دوس دارین باید زندگی رو بررپایه گذشت وایثار اداره کنین،البته هر کس نمیتونه نسخه زندگیشو به دیگری میشنهاد بده چون به تعدادآدما سلیقه ونظر وجود داره وآدم باید تو اون شرایط باشه ونسخه بده.به هر حال اگه زحمتت هم زیاد شد بخاطر اینکه مشکل حاد نشه باید نطفه خفش کنی البته دوباره بگم خلقیات شدهرتونمیدونم که مثلا در برابر زحمت ویا ایثار توسپاسگزاره؟یا خودت برای تلاش اون برای زندگیت سپاسگزاری!!!!

همسر منم همینطوریه چه حق بامن باشه چه با اون همیشه حق به جانبه  و عذر خواهی نمیکنه  متاسفانه جز اخلاقای بدشه همه راه و قلق رفتم پیشنهاد دوستمون که حرف بزنیم ولی کمی سرسنگین بهتر عمل میکنه 

می رقصانم زندگیم را بساز خودم    هیچوقت از خدا ناامید نشید معجزاتش به موقع تو زندگیتون رخ میده
2738
من اگر بعد یک هفته برم باهاش صحبت کنم اون فک میکنه حق با اونه سه ساله همیشه من پیش قدم شدم هر وقتم گ ...

دقیقا مثل شوهر منه. رو این جور ادما همین تکنیک حرف زدن در زمان قهر جواب میده تا اینکه کم کم از بین بره قهر

بعد که دیدی داره نرم میشه مثلا بری بغلش بخوابی ولی حرف نزنی یا زنگ بزنی حالشو ببرسی که انگار واست مهمه ولی سرسنگین

یه جوری با دست بس زدن و با با بیش کشیدن

تا اینه خودش از خر شیطون بیاد بایین و اون وقته که دیگه بزنی شت و بتش کنی(اینجاهم از سیاست با بنبه سر برین استفاه میکنیم  )

چشاتو مثل گربه شرک بکن بهش بگو چرا فلان کارو باهام کردی خیل ناراحتم و این حرفا

خلاصه که خواهر با داد و بیدادو قهر با این مدل مردا به جای نمیرسیم اینقدر رو دارن که از بسشون برنمیایم

کلی دستم درد میگره تایپ میکنم،یه ری اکشن نشون بده.....والا