2737
2734

یک هفته ای میشه شوهرم قهره همیشه من میرفتم آشتی اما اینبار بیخیال شدم با روش های مختلف خواستم بکشونمش سمت خودم اما نمیاد هی دور تر میشه چنروز پیشه ب خودم رسیدم حسابی اونم عکس العملش این بود ک جای خوابشو عوض کرد خیلی ضایع شدم الان سه چهار روزه تو اتاق جدا میخوابه غذا بیرون میخوره فقط واسه خواب میاد خونه چیکار کنم نمیخوام برم منت کشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قشنگ معلومه منتظره بری منت کشی. داره هی تحریمها رو سختتر میکنه. بدعادتش کردی دیگه

وااای 😂😂😂😂

خیلی باحال گفتی 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
2738
دلیل قهر چیه؟

خیلی مسخره هست سر صبحانه گفت برو فلان چیزو بیار گفتم من پام درد میکنه خودت برو بیار  واقعا هم پام درد میکرد خورده بودم زمین هیچی دیگه بحث شد گفتم مگه من نوکرم گفت تو منت میذاری سر من واسه غذات و از این حرفا بعدم رفت صبحانه خرید خورد و  و گفت واسه من دیگه غذا درست  نکندیگه هم محل نداد 

اصلا نرو سمتش مقاومت کن 

صبح پیروزی نزدیک است

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   
آره اینترنت و شبکه جم رو هم قطع کرده 

واقعا 

برام دعا کنیدبه عشقمبرسم 😂 امضام مال خیلی وقت پیشه   بیایید بجای دعا برای رسیدن ب فردی ک نمیدونم آینده باهاش چجوربه دعا کنیم  زودتر بره گمشه از قلبمون بیرون 
خیلی مسخره هست سر صبحانه گفت برو فلان چیزو بیار گفتم من پام درد میکنه خودت برو بیار  واقعا هم پ ...

بد گفتی دیگه...میتونستی با لحن مناسب بگی.تو زندگی اگه ایثار نباشه وبا استناد به قانون ووظیفه پیش بره گرمیتشو از دس میده

2706