2726
عنوان

چکار کنم با این خونه زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 1125 بازدید | 113 پست

وای منم تازه عروس بودم خونم موش میومد.شوهرم سیمان اورد تمام درز و شکافای خونه رو بست.مواد خوراکی اصلا بیرون از یخچال نزار حتی حبوبات.همه چیزو تو ظرف دربسته بزار که اصلا نتونه بهش دسترسی داشته باشه.چسب موش بزار.غذا گیرشون نیاد شرشون کنده میشه

وای حالا من مامانم ب زور میارم 😁خیلی پسر دومم دوست داره،بخاطر داد شام نمیاد البته. ماهم بریم چون ز ...

خوشبحالت خوب حالا که چی  

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خونه بهم ریخته هست....

😂 طوری نیس بده

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
بمیرم الهی اشکال نداره گلم خونواده وقتی که بچه داشته باشی دیگه مثل قبل که تنها بودی تحملت نمیکنن

خدا نکنه ...اشک هام همینطور می‌چکد....

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2728
شوهرم گفت چقد غر میزنی ضعیفی ..رفت کار تا بعدظهر نمیاد 

خب پس راحت بنداز گردنش وقتی اومد بگو با بابا بازی کنید اون بابای قوی من مامان ضعیف تا بفهمه.

والا شوهر من هی میگه جکار میکنی تو خونه از دست اینا،دیوونه نمیشی؟

خوشبحالت خوب حالا که چی    

واقعا خوش بحالش

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
شوهرم گفت چقد غر میزنی ضعیفی ..رفت کار تا بعدظهر نمیاد 

وای ازدست مردا اصلا درک ندارن ،شوهرمنم اینجوریه بخدا ، ناراحت نباش عزیزم،خودت به خودت انرژی مثبت بده که داغون نشی ،خودت به داد خودت نرسی هیچکس کاری نمیکنه برات

خب نده ببخشید ایشااا... موشا خونتون سقط بشن بمیرن

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
خب پس راحت بنداز گردنش وقتی اومد بگو با بابا بازی کنید اون بابای قوی من مامان ضعیف تا بفهمه. والا ش ...

من دیونه شدم روزی سه بار زار میزنم با ترس ولرز به بچه ها صبحانه دادم

من باوجود اینکه امپول ۳ ماهه میزدم حامله شدم.ووقتی فهمیدم که دیگه دیر شده بود ونمیشد سقطش کرد.تا۹ماه گزیه زاری که نمیخوام .دوتا پسر ۸ و۴ ساله دارم .خودمم ۲۶ سالمه .دیگه شد دخترمم دنیا امده الان ۳ ماهشه.بخدا باوجود این ۳ تا باشگاه میرم .مهمونیو گشت وگذارم سرجاشه.پسرامم خیئیییییلی عاقلن خیلی بهم کمک میکنن.هرکی میبینتم میگه بخدا اگه خودت نگی کسی نمیفهمه که مادر ۳ تا بچه ای.دخترمم شیرخشک میخوره هزجا برم پیشه خواهرشوهرمو مامانمه

زمینی که امروز روی آن قدم میزنیم ..فردا سقفمان خواهد شد!!!!!
بنظرم خودتو زیاد حساس نکن.خونه ای که توش ۳ تا وروجک باشه.طبیعیه که بکم بهم ریخته باشه

نگرفتی قضیه چیه انگار

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.
2706