1421
1389
عنوان

چکار کنم با این خونه زندگی

1060 بازدید | 113 پست

خدااا همه میگم ناشکری نکن ...حالم بده خدااا با سه تا بچه کجا برم ....دلم دردل میخواد یکی که بهم بگه حق داری ناراحت باشی ...دست ودلم به مار نمیره ...خونه بازسازی کردیم موش اومده تو خونه چند تا گرفتیم دو باره امروز دیدم موش   تمام بدنم درد می‌کنه پریود شدم اعصاب داغون 

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1436

چکار کنم معلوم نیست کی تموم بشه  کار خونه ....بی‌پولی یه طرف زندگی ام یه طرف ...میترسم از موش چندش میشه نمیتونم پا  بشم کار کنم ناهار بپزم برا بچه ها

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
ای وای حق داری،از کجا میان؟

نمی‌دونم از بس گریه کردم تهوع گرفتم 

1394
آروم باش...موش علاج نداره خونتون نزدیک زمین باز یا باغ هست که موش اومده.

نه والا ده ساله ندیدم تو این چند ماه که  خونه خراب کردیم اذیت شدم 

1387
از چی؟ از موش! 😶😐

از خونه بازسازی شده

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر قشنگم 👶 به خونت 🤰خوش اومدی.... لحظه شماری میکنیم برای دیدن روی ماهت... 🤗
اصلا هم ناشکری نیس بعضی مواقع آدم صبرش لبریز میشه بخدا من دوتا بچه دارم ولی یه سالی توی یه خونه بودی ...

چه کنم کجا برم به کی بگم ....صبح پشت تلفن به مادرم گفتم می‌خوام بیام خونه شما اصلا حرف عوض کرد بعدم قطع کرد ...الهی هیچ کس بی پناه نشه

بمیرم برات،من با دوتا پسر شیطون،کاملا درکت پی کنم

همین دیشب ب شوهرم گفتم بخدا این بهم ریختگی ها کلافه م می کنه  کجا برم من

باور کن من جمع می کنم اینا پشتم میریزن زمین،هم خسته شدم از کار خونه از چشم افتاده هم خونه همش بهم ربخته

1339