2733
2734
عنوان

میخوام واسه پرستاری بخونم لطفابیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 32 پست
رتبم ده هزار و خرده منطقه 1البته کنکور 97 شهریه رو بالا گفتم  واسع زیست و شیمی من کتاب درسی ه ...

مرسی مبارکت باشه برامنم دعاکن قبول شم روزی چندساعت خوندی من هیچی ازفیزیک وشیمی یادم نیست باریاٌضی بایدچیکارکنم

تیکر تولد یکسالگی دخترم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی مبارکت باشه برامنم دعاکن قبول شم روزی چندساعت خوندی من هیچی ازفیزیک وشیمی یادم نیست باریاٌضی با ...

ریاضی و فیزیک نقطه ضعفم بود 😭روزی هشت ساعت مفید میخوندم نهایتا ی روزایی هم کمتر 

....... I'm in love I'm not alone 💖💖
2731
اصفهانم استان ایلام اوردم

عزیزم بنظر من که ازاد بودم دولتی بهتره چون بیمارستان رفتن واسه ازادیا خیلی سخته کم بهشون بیمارستان میدن ولی دولتی ها از اول تا اخر تو بیمارستانن بعدم هزینه ها الان انقدر بالاست و بالتر میره اینهمه هزینه ارزش نداره بنظرمن دولتی بری بهتره

خدایم دایما سپاس برای همه رحمت هایی که برایم میفرستی و همه لطف هایی که بمن میکنی
اره واقعا اما یه سوال هر شهری بری،طرحت هم همون شهره؟

آزاد که آره میدونم شهر رو میتونی بیای شهر خودت ولی دولتی رو نمیدونم دقیق چون از امکانات دولتی استفاده میشه احتمالا محل خدمت همون استان باشه حالا مطمئن نیستم باز میخای بپرس 

....... I'm in love I'm not alone 💖💖
2738
یعنی بعداً تو کار پیدا کردن،مشکل پیدا میکنم؟

نه کار که نه شما

کاراموزی های عملی بیمارستان که دانشجوها میرن

اگر فرضا ازدایا یک هفته یه درس رو برن دولتی ها همون درس رو سه ماه میرن خوب به طبع تجربشون خیلی بیشتره

خدایم دایما سپاس برای همه رحمت هایی که برایم میفرستی و همه لطف هایی که بمن میکنی
نه کار که نه شما کاراموزی های عملی بیمارستان که دانشجوها میرن اگر فرضا ازدایا یک هفته یه درس رو بر ...

اهان،برای تجربه ش میگین

اما دانشگاه آزاد نجف آباد اوردم،رتبه ش بالاتره از دولتی انگار

بنظرتون تاثیر داره؟

اهان،برای تجربه ش میگین اما دانشگاه آزاد نجف آباد اوردم،رتبه ش بالاتره از دولتی انگار بنظرتون تاثی ...

نجف اباد دانشگاهش خیلی خوبه اینطوری که شنیدم دوستم اونجا بود اگر هزینش اذیتت نمیکنه برو نجف اباد

نجف اباد دانشگاهش خیلی خوبه اینطوری که شنیدم دوستم اونجا بود اگر هزینش اذیتت نمیکنه برو نجف اباد

واقعا؟

هزینش رو خانواده میگن مشکلی نداره اما از یه طرف خودم دلم نمیاد که هزینه رو بدن از یه طرف میترسم برم راه دور و کم بیارم

واقعا؟ هزینش رو خانواده میگن مشکلی نداره اما از یه طرف خودم دلم نمیاد که هزینه رو بدن از یه طرف میت ...

هیچ وقت در مورد خودت خسیس نباش ادم باید واسه اسایش خودش خرج کنه پولو گذاشتن واسه چی تازه بعدشم دوسال میری طرح خرجش در میاد

2706