2726
عنوان

مامانای بچه های ۹ماهه بیاین

118 بازدید | 20 پست

برا بچه هاتون چی درست میکنید صبحانه نهار شام

من واقعا نمیدونم دیگه چه غذایی درست کنم همش تکراری بچم بیچاره دیگه دلزده شده

تازه ریفلاکسم داره گوجه و رب و .... نباید بذارم تو غذاش

مث پسر من ک اگزما داشت ب رب گوجه و گوجه فرنگی و...

ماکارانی بدون رب با پیازو سیب زمینی و لوبیا و گوشت مرغ

سرلاک 

شیر+بیکوییت مادر +نون بدون شکر

هویج و سیب زمینی اب پز 

سبزیجات و لوبیا 

گوشت و سیب زمینی گوشتو نون گوشتو برنج

اینهمه غذا

مث پسر من ک اگزما داشت ب رب گوجه و گوجه فرنگی و... ماکارانی بدون رب با پیازو سیب زمینی و لوبیا و گو ...

مشکل اینجاست غذا باید آبدار و نرم باشه ک پسر من بخوره سیب زمینی آبپز و ماکارونی رو فکر نکنم بتونه بخوره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ی بار بردمش دکتر واسش برنامه غدایی داد 

صبحونه=یا تخم مرغ با نون یا ی چیز نونی مث شیرو نون یا ماستو نون میتونی پودر بادامم بریزی 

بعد میوه و کیک و اب میوه تا طهر 

نهار برنج با گوشت یا سیب زمینی با گوشت و مرغ 

عصرونه فرنی حریره بادام سرکلاک

شام ماکارونی+حبوبات

هر حبوباتی 

میتونی از سبزیای مختلف مث جعفری گشنیز استفاده کنی اسفناج برای پسر شما خوب نیس 

یا هویج هم میتونی بزنی کدو سبز و کدو تنبلم میتونی استفاده کنی 

اب پای مرغ هم میتونی استفاده کنی خیلی خیلی مقویه کره روغن زیتون هم برا بچه ها عالیه 

2728
مشکل اینجاست غذا باید آبدار و نرم باشه ک پسر من بخوره سیب زمینی آبپز و ماکارونی رو فکر نکنم بتونه بخ ...

دندون داره؟؟؟میتونی تو میکسر یکم چرخش کنی یکم چرخ کن بزار بچه جویدن رو یاد بگیره اب هم گفتم میتونی اب قلم یا پای مرع بریز ابدارش کن دیگه 

واسه صبحانه هم سیب زمینی با شیر عالیه نرم هم میشه 

شما مشکلات بنده رو در نه ماهگی پسرم داشتین 

صبور باش همه چی درس میشه

اگه خیلی چرخ کنی و خیلی نرم باشه بد عادت میشه صبور باش کم کم یاد میگیره 

برنج ایرانی حتما استفاده کن کره اب میوه های طبیعی سیب و هویج عالیه کدو تنبل با سیبزمینی و کره درس کنی عالیه دیگه چی بگم پودر بادام خیلی مفیده برا بچه ها 

میتونی تو شیر برنجش یا فرنی ش بجای شکر از شیره ی انگور استفاده کنی یا بیسکوییت مادر له کنی توش بچه ها عاشق ترکیب بیسکوییت مادرن 

ممنونم آب پای مرغ هم از بس بهش دادم دیگه دوس نداره

خیلی مفیده برای استخون بندیش خالی نده دیگه سیب زمینی و هویج توش له کن لیموی تازه هم استفاده کنی خوبه نمک ب مقدار مناسب هم بزن خوشمزه شه 

اگه خیلی چرخ کنی و خیلی نرم باشه بد عادت میشه صبور باش کم کم یاد میگیره  برنج ایرانی حتما استف ...

اره بیسکویت مادر و موز و شیر قاطی میکنم بهش میدم ولی شیره انگورم خوبه براش میگیرم

اره بیسکویت مادر و موز و شیر قاطی میکنم بهش میدم ولی شیره انگورم خوبه براش میگیرم

پسر من ب موزو خرما هم الرژی داشت و کهیر شدید زد 

اگه ضرر نداشت براش خرما هم میتونی تو صبحانه اش استفاده کنی و شیره انگور حتما طبیعی بگیر کلا هیچ چیز صنعنی برا بچه ها خوب نیس 

پسر من یبوسته یکمم لاعره نسبت بچه های دیگه تو کارت بهداشت نرماله ها و عامیانه لاغره ولی متاسفانه تنها چیزی ک ب وزن دهیش تو اون سن کمک میکرد سرلاک بود 

سرلاک بدون عسل گندمی و میوه ای هم میتونی برای عصرونه ها بهش بدی ک پسر من تنها چیزی ک بدون دردسر میخورد همین سرلاک بود سرلاک برنجی هم یبوست میکنه بچه رو 

و شیره ی انگور رو از خیلی خیلی خیلی کم شروع کن ببین واکنش بدنشو پوستش چیه خدای نکرده ممکنه ب بدنش نسازه

2706