2726
عنوان

توروخدا باردارا یع لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 221 بازدید | 42 پست
الان چیکار کنم وضعیت جنینم نمیدونم چجوری

اونو که سونو مشخص میکنه 

احتمالا باید سونو بدی اگه چنین ضربان داشت شیاف واستراحت که انشاءالله سالمه وچیزی نیست

فلسفه الاکلنک ، اثبات بزرگیِ کسی است که فرو میشیند

تا دیگری پرواز را تجربه کند . . .

ان تی دادم همه چی خوب بود

یهویی میشه دیگ منم یه روز بعد اینکه از سونو انومالی اومدم رفتم دسشویی یهویی همه کاسه دسشویی پر خون شد رفتم دکتر فرستادنم سونو گفت جفت خونریزی کرده 

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یهویی میشه دیگ منم یه روز بعد اینکه از سونو انومالی اومدم رفتم دسشویی یهویی همه کاسه دسشویی پر خون ش ...

الان برم سونو انجام میدم برام

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2728
الان برم سونو انجام میدم برام

اره عزیزم چرا ندن اما اول برو بیمارستان اورژانس مامایی باز اونجا راهنماییت میکنن نترس با شیاف و استراحت درست میشه چیزی نیس

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله
اره عزیزم چرا ندن اما اول برو بیمارستان اورژانس مامایی باز اونجا راهنماییت میکنن نترس با شیاف و استر ...

مرسی دعا کن برام

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
الان چیکار کنم وضعیت جنینم نمیدونم چجوری

جنینت سالمه

به اون لخته میگن هماتوم نگران نباش یا باید دفع میشده یا جذب که مال منم بصورت لخته دفع شد الانم پسرم شش سالشه عزیزم فقط استراحت پله و نزدیکی ممنوع توالت فرنگی استفاده کن و شیافم هر دوازده ساعتی مقعدی 

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍
جنینت سالمه به اون لخته میگن هماتوم نگران نباش یا باید دفع میشده یا جذب که مال منم بصورت لخته دفع ش ...

انشالله خیلی خیلی نگرانم

2706