2726
عنوان

شوهرم خودش گفت بریم برات طلا بخرم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 33 پست

شاید روش نمیشه بگه پولو الان لازم داره و میترسه ازت و نمیدونه چیکار کنه‌...الان مردم از فرداشون خبر ندارن شاید مشکل مالی براش پیش اومده باشه

سلام بچه ها لطفا تاپیکامو تا جایی ک میتونید گزارش بزنید مرسی❤❤❤❤🌷🌷🌷🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید دلیل دیگه ای داره چون تو که مجبورش نکردی برات طلا بخره خودش خواسته البته شایدم پیش خودش میگه من ...

اره حتما همینه . منم خیلی پا پیچش شدم . نباید گیر میدادم

🌟خدایا شکرت که منو به همه آرزوهام میرسونی🌟

منم پارسال برا خونه همه طلاهام فروختم یعنی الان یه گرم هم ندارم قرار شده بود اجاره خونه برا من باشه جمع کنم گاهی یه تیکه طلا بخرم که تا الان هر ماه یا برا قسط یا هر چیز دیگه خرج شد منم الان یه وام خونگی برداشتم گفتم با اجاره قسطش میدم که دیگه روش حساب نکنه وقتی به نامم دراومد حداقل دوتا تیکه طلا بخرم

2728
اره حتما همینه . منم خیلی پا پیچش شدم . نباید گیر میدادم

پس بهش بگو خیالشو راحت کن بگو لازم نیست واسه طلا خریدن خودتو به دردسر بندازی اما اگه میخریدیم برا زندگیمون خوب بود مثل یه سرمایه س

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت

من صبح عروسی تمام طلاهامو فروختم دیروز هم تک پوشمو فروختم چون شوهرم نیاز داشت من از این دنیا هیچی نمی خوام میگه واست میخرم بهش میگم نخریدی هم فدای سرت 

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
پس بهش بگو خیالشو راحت کن بگو لازم نیست واسه طلا خریدن خودتو به دردسر بندازی اما اگه میخریدیم برا زن ...

میگه که نمیخوام حیاطمون تعمیر باشه؟آخه خودش پیشنهاد داد تو دلم هوس انداخت . من اصلا تو فاز طلا نبودم . 

من صبح عروسی تمام طلاهامو فروختم دیروز هم تک پوشمو فروختم چون شوهرم نیاز داشت من از این دنیا هیچی نم ...

منم تا گفت طلا طلامو فروختم . حتی خودش حاضر نشد حلقه شو بفروشه با اینکه اصلا تو دستش نمیندازه و تو کمده . ولی من همرو فروختم واسش . خودش گفت برات میخرم . پول داره الان . مگه چقدر میخواد بخره فوقش سه تومن میخواد بذاره  اینقدر واسم ناز میکنه

من طلامو فروختم برا خونه 

پول دستش بود 

خودش رفت برام گرفت 

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ
منم تا گفت طلا طلامو فروختم . حتی خودش حاضر نشد حلقه شو بفروشه با اینکه اصلا تو دستش نمیندازه و تو ک ...

حالا میخوای چیکار کنی بنظرم که یه دعوای بزرگی پشتش خوابیده بیخیال شی بهتره

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت
منم تا گفت طلا طلامو فروختم . حتی خودش حاضر نشد حلقه شو بفروشه با اینکه اصلا تو دستش نمیندازه و تو ک ...

عزيزم حتما طلا بخر چند روز تو قيفس بعد يادش ميره

هيچ مردي با رضايت و خوشحالي طلا و لباس نميخره

ديگران راقضاوت نكنيم.
حالا میخوای چیکار کنی بنظرم که یه دعوای بزرگی پشتش خوابیده بیخیال شی بهتره

آره بیخیال میشم . اینطوری طلا خریدن هیییییچ لذتی نداره

بی محلش کن ولی از طلا خریدن پا پس نکش. حتما بخر.همون سر برج

احتمالا دنبال بهونه دعواست که برات نخره به اون بهونه

بهونه دستش نده

چه زرنگه حلقه خودشو نفروخته!

تو هم ساده نباش 

2706