2733
2734
عنوان

من یک مجرمم؟؟؟

417 بازدید | 43 پست

دیشب پشت فرمون،سرتقاطع تصادف کردم،مقصر بگی نگی من بودم،تاکسیه سپرعقبش،انتهای سپر ماشینمو گرفت

رفتم جلوتر پارک کردم نگاه کردم دیدم آره گوشش شکسته تقریبا

اما تاکسی ۱۰مترجلوتر نگهداشت اصلا ازماشینش پیاده نشد!دیدم پیاده نشد منم سوارشدم رفتم!اینا همش تو کمتر از ۲ دقیقه شد

حالابقدری عذاب وجدان گرفتم که دارم خفه میشم،خواب به چشمام نیومده،شاید باید من میرفتم سمتش

اصلا به خیالشم نبود

بنظرتون برم طرفو پیدا کنم؟حق الناس رو گردنم نمونه

همیشه مجرم به صحنه جرم برمیگرده😉😆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگر برعکس بود دوست داشتین چه اتفاقی می افتاد؟!

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2738
:/// خب شاید داشته زنگ میزده به پلیس یا اصلا حواسش نبود که تصادف کرده یعنی واقعا نرفتی جلو ؟؟؟؟ ببخش ...

منم زهره هستم😁😁

نه بابا اول پیاده میشن بعد زنگ میزنن دیگه

بعدم من مقصربودم نیازی به پلیس نبود

ندیدی برا کدوم دفتر کارمیکرد بری ازونجا پیداش کنی؟ چیشد صحنه تصادف رو توضیح بده شاید اون مقصره

نه تاکسی زردخطی بود

نمیدونم همون مسیرش بود یا اونجاها رد میشده

من مقصر بودم اینجوری بگم

منم زهره هستم😁😁 نه بابا اول پیاده میشن بعد زنگ میزنن دیگه بعدم من مقصربودم نیازی به پلیس نبود

خوشوقتم .من اخه یه مورد اینطوری دیدم برای همین گفتم      ولی خیلی بامزه ای خیلی ریلکس دیدی خب دیگه پیاده نشد پس تموم خداحافظ

2706