2410
2553

تا یک هفته طبیعیه.بعد از اون بیمارستان بستری میشه تا خدایی نکرده آب بدنش کم نشه،اگه شیر خشک میخوره زودتر ببرش خیلی خطرناکه

آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه منم ۳ ماهشه دیروز اینطوری شده شب به دکترش پیام دادم اینو فرستاد : سلام
قطره پدي لاكت هر ١٢ ساعت ٧ قطره و بازاي هر بار اسهال حجيم ٤٠ سي سي ors خنك بديد
بهتر نشد ببينمش .

☀☀☀ "تو" صبح باش ...! من تمام شب های تاریخ را تاب می آورم ...!
2720
تا یک هفته طبیعیه.بعد از اون بیمارستان بستری میشه تا خدایی نکرده آب بدنش کم نشه،اگه شیر خشک میخوره ز ...

شیرخشک میخوره ...دلم نمیخواد بیمارستان بستری بشه بچه هارو اذیت میکنن اونجا.

شیرخشک میخوره ...دلم نمیخواد بیمارستان بستری بشه بچه هارو اذیت میکنن اونجا.

بچه منم دسشوییش سبزه از چیه یعنی ؟

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ
بچه منم ۳ ماهشه دیروز اینطوری شده شب به دکترش پیام دادم اینو فرستاد : سلام قطره پدي لاكت هر ١٢ ساعت ...

دکتر پسر من قطره بیو پد داده ۵ قطره بعد از شیر صبح با سیفیکسیم و سیتریزین و زینک سولفات. چندروزیه میخوره خوب نشده. اگر به نتیجه رسیدی به منم خبر بده

2714
پهلوهاش سرما زده ببندش

از شیر خشکش نیست ؟سرماهم خورده 

سرفه هاش زیاده خیلی

چرک خشک کن داده 

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ

خانوما توروخدا هرکی این پست رو میبینه واسه تاپیک آخرم گزارش بزنه

براتون صلوات میفرستم

تو مرا جان و جهانی❤💍❤M     من همینم که میبینی...مغازه نیستم که به سلیقت دکور بزنم.     به من نگین التماس دعا..تو بارگاه الهی بفهمن با من در ارتباطین براتون گرون تموم میشه😂😓.      فضای مجازی تا جایی خوبه که پای فامیلا توش باز نشه..که اگه باز بشه میشه فضای جاسوسی😐       ساعت۳صبح از پارتی بر میگردین خانوادتون چیزی بهتون نمیگن؟من۱۲به بعد نمیرم دسشویی که نفهمن بیدارم😕
2706