2726
عنوان

پس انداز پول برای حس خوب دارندگی

595 بازدید | 47 پست

سلام خانم ها

من موجود عجیبی هستم دوست دارم‌کارتم پر پول باشه برای چی؟ خب راستش  دوست دارم خونه زمین ماشین بخرم اما تا حالا پس اندازم اینقدر نبوده که به مواردی که گفتم فکر کنم الان در شرایط موجود دوست دارم فقط پس انداز کنم که داشته باشم اگه لازمم شد مستأصل نشم. قبلا یکی از خانم ها گفته بود پول هاش رو میندازه پشت کمد تا اینطوری مجبور بشه پس انداز کنه اما این راه برام جواب نداد یعنی کمد اون مدلی نداشتیم یه کتابخونه داریم که اونقدر سنگینه که برای جابه جاییش باید همسرم کمک کنه نکته این جاست که دوست ندارم همسرم بفهمه چقدر دارم.یه چیز دیگه اینکه همسرم همه ی خریدا رو میکنه و کارت رو هم داده دست من اما نمی تونم از این کارت هم پس انداز کنم چون پیامک هاش براش می ره...چطور میشه پس انداز کرد آخه پس؟؟؟؟

عزیزم منم دو ماهه دارم پس انداز میکنم بعد 5 سال کار کردن ... 4تومن تقریبا پس انداز کردم این دوماه خیییییییلی حس خوبی دارم به خودم و میخوام ایشالا اگه بشه تا اخر سال اینده با وام و یه کم کمک بابا یه کسب و کار راه بندازم در حد یه فلافلی کوچیک مرکز شهر ... عاااااااشق اشپزیم   

من بنظرم برو سیستم پیامک کارت رو غیر فعال کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ازحسابتون معین کن مثلاسیصدمال توکه اول ماه بره توحسابتون به شوهرت هم بگودیگه پیگیراین پول نباشه حالاازهمون مبلغ صدش روپس اندازکن دویست رووسایل بهداشتی یالباس بخر

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم

ماهانه ازش پول بگیر.تنها که رفتی خرید برای هرچیز

مثل لباس سوپر مارکت میوه فروشی هرجا از صاحب مغازه خواهش کن 20-۳۰ تومن بیشتر برات کارت بکشه و نقدی بهت برگردونه.اونا رو پس انداز کن.

دوست زن داداشم میرفت برای بچه هاش لباس میخرید پنج تومن تا بیست تومن به شوهرش گرونتر میگفت.تو یه سال نزدیک دو میلیون پس انداز کرد برای خودش.

یابگو پول واریز کن ب کارتت وکارت خودشوپس بده بگو میخام موقع خریدا پیام بیاد براخودم که حساب دستم باشه

تخفیفا رونگو مثلا ی جنس میخای بخری اول میگه صد تومن ولی باتخفیف میده نود.همسرت میگه چند خریدی بگو گف صد.دروغ هم نگفتی .اون ده تومنو پس اندازکن برای هرخرید همینقد پس اندازکنی میدونی چقدردمیشه

ماهانه ازش پول بگیر.تنها که رفتی خرید برای هرچیز مثل لباس سوپر مارکت میوه فروشی هرجا از صاحب مغازه ...

روش خاله ی من ... البته تا بدنیا نیومدن پسرش ...از وقتی پسرش 5-6 سال رو رد کرد دیگه هزار تومن هم بالاتر میگفت پسره لو میداد!

حتی یه بار به جای 4800 گفت 5تومن! پسرش گفت نههه مامان 4800بوده که شوهره خندیده گفته پسرم 200 دیگه چیزی نیست مامانت رند کرده   

روش خاله ی من ... البته تا بدنیا نیومدن پسرش ...از وقتی پسرش 5-6 سال رو رد کرد دیگه هزار تومن هم بال ...

حالا زن داداش من میره خرید برای خودش و بچه هاش 

وقتی یه چی خیلی گرون میخرن برای اینکه داداشم دعواشون نکنه همه پایه با هم قیمت پایین میگن  

حالا زن داداش من میره خرید برای خودش و بچه هاش  وقتی یه چی خیلی گرون میخرن برای اینکه داداشم د ...

وااااااااای دقیقا من و مامانم هم همینطور

قبلا که خییییلی ولخرج بودم یه مانتو میگرفتم مثلا 300 به بابام میگفتیم 240 !!! 

به یه جایی کشیده بود که یه روز شوهر خالم دشات بحث گرونی میکرد بابام گفت نه والا جنسا خیلیم ارزونه یه شلوار جین 50-60تومنه!!! همون رو خالم به شوهرش گفته بود 180   

2706