2733
2734
عنوان

تو رو خدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 199 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بودم روانشناسی رو انتخاب میکردم . و پیام نور . 

روانشناسی چون بازار کار آینده اش البته بعد از ادامه تحصیل بهتر و متنوع تره 

پیام نور از این جهت که هر چی باشه دولتیه  و کلاس ها اجباری نیست و اگر یه وقت فرصت کاری برام پیش اومد میتونم همزمان انجام بدم

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.
2731
روان چی؟

من در مورد روانشناسی اطلاعات دقیق ندارم 

اما خب جاذبه درسها بیشتره در عین حال خیلی باید تلاش کنی و به مدرک لیسانس اکتفا نکنی تا مشاور خوبی باشی 

الان دفاتر مشاوره زیاد هست اما کسی که متبحر باشه مراجعه کننده زیاد داره 

در عین حال دائم باید به مشکلات و درد دل بقیه گوش بدی و گاهی هم ممکنه نتونی کمکشان کنی چون مشکلات معمولا چندوجهی هستن ، نباید دلزده و خسته بشی و غم و غصه بقیه تاثیر منفی روی شما بذاره 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2738
منم خیلی دل نازکم زود اشکم در میاد

تو انتخابت روحیه و علایقتو در نظر بگیر تا تو شغلت موفق باشی

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

توی دانشگاه  که آزاد بهتره به نظر من .چون توی تحصیل ،زمان فارغ التحصیلی خیلی مهمه.هرچقدر زودتر تموم کنی یک پله از بقیه جلوتری

اما بین رشته ها، به نظر من اول علاقه خودت مهمه چون هر دو رو باید تا فوق لیسانس و دکتری پیش بری وگرنه مدرکت بی ارزشه و کارشناسی رو الان همه دارن .و اینکه ببینی توی شهری که زندگی میکنی تا اون مقطع  رو داره یا نه؟چون یکی از عواملی که باعث میشه کسی ادامه تحصیل نده دوری دانشگاه  به محل زندگیشه.

آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !