2410
2553
عنوان

تو رو خدا بیاین

199 بازدید | 26 پست

انقدر که این تاپیکو زدم خودم داره حالم بهم میخوره

بین حقوق و روانشناسی کدوم برم بهتره

ازاد یا پیام نور

خسه شدم ذهنم داره میترکه شب و روزم قاطی شده وسط رمین و اسمونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

روانشناسی آزاد

کاربری دهمم هست از عالم و آدم سیم کارت گدایی کردم خدا شاهده گزارش بزنین بترکم میام یه لنگتونو میبندم به اسب تشنه یه لنگتونو به اسب گشنه    با نظرم هم مخالف بودین ریپلای نکنین میام دهن مهنتونو جر میدم  اعصاب ندارم   :/

هر دو خوبن به علاقت ربط داره ی سرچ کن تو دروسشون ببین به کدوم بیشتر راغبی

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
2714

جفتش  در بازار کار یه جوره برا هر دو یه ازمون خیلی سخت داره  و کاملا اشباع شده هر دو رشته مگر پارتی داشته باشی  پس ببین ب کدوم علاقه داری  همونو بزن 

ازاد بهتر از پیام نور 

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸

حقوق باید حسابی قوی و محکم باشی خوب بتونی دفاع کنی عصبی نشی خسته نشی

روان قبلا یکی میگفت ارش بالینی داره کارگاهای مطب زدنم رفته ولی هزینه امتیاز مطب خیلی بالابوده نمیتونه

اگ پولشو داری ازاد بهتر از پیام نوره

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

عزیزم با وضعیت فعلی هیچکس کار رو تضمین نمیکنه پس ببین توی کدوم موفق تری.

ازاد کلاسا مدام تشکیل میشه و دائم دانشگاهی

پیام نور کلاسا غیر حضوری هست و خیلی کلاس نداری

ببین نظر خودت با توجه به این شرایط چیه

ب نیابت ازحاجت وامواتتون چله دعاتوسل میخونم وهزینه هم۷۰میگیرم خواسی بگو گلم روش حقشناس هم روزی۱۰حشرهم ۱۰۰مزمل۸۰تروخداخواسین بگین بخدا منم گرفتارم خیرببینین الهی ایشالله هیچ گره ای باز نشده نداشته باشین
بستن
 چهل روز به نیابتتون دعاتوسل میخونم۷۰میگیرم خواسین بگین چون گرفتاری مالی دارم نیازمندم ممنونم التماس دعازیارت چله عاشورا۱۰۰ چله حقشناس۴۰۰ چله یس۱۲۰ چله رحمن۱۰۰ چله حشر۱۰۰

ببین به دانشگاهش فکر نکن، ببین علاقه‌ت چیه، اگه روحیه‌ی قوی و جنگنده داری حقوق بخون، خواهر من حقوق خونده، یه بار برده بودنش دارالتادیب، فقط گریه می‌کرده

اگه روحیه‌ی مشورت دادن و این حرفا داری برو روانشناسی

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

حقوق درسی نبست که همینطوری بخونی و مشغول به کار بشی 

درسها سخته و برای بعضی ها خشکه 

اگر بهش علاقه نداشته باشی عذاب آوره 

کارش هم پر از استرس هست مخصوصا وکالت و راه موفقیت هم راحت و سریع نیست  

اما توی زمینه کارشناس حقوقی میتونی توی شرکتها و ادارات بعنوان کارمند استخدام بشی استرس کاریش کمتره ، پیشرفتش هم کمتره

سردفتری هم مسئولیت زیادی داره 

برای این دوتا رشته باید علاقه زیاد باشه وگرنه همیشه یک آدم معمولی هستی و ممکنه پیشرفت نداشته باشی 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2706