2726
نگران نباش  بیشتر کسایی که ازاد قبول میشن,  چون دولتی رو هم اوردن,  میرن دولتی و جا ...

اخه همین الان خواهرم دانشگاه هست 

میگه خیلی ها اومدن برای ثبت نام 

میشه براش دعا کنی

ایشالله قبول میشه عزیزم متاسفانه سهمیه دارا ....

خدا لعنتشون کنه بچه ضعیف تر باسهمیه میره میشه پزشک 

اونوقت یکی مثل خواهر من میشه هیچی و افسردگی میگیره 

خدایا خودت یه کاری کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بخدا من که نمیگذرم اگر اون دنیایی هست اینده و ارزوهای یه بچه زحمت کش رو هدر میدن

پسر من با 95درصد زبان رتبه 2000قبول نشد اما یکی دیگه شد چی بگی حرف بزنی میگن مصاحبه رد شده پسر من خودش بسیج فعاله از لحاظ سهمیه عم باباش رزمندگی داشته خانواده شهید هستیم از چهار ساگی قرآن با تجوید میخواند تکوانده داره مسابقات بسیج مقام داره از هفتم هم نمونه خوانده و تیزهوشان کی بیشتر لیاقت داره؟ همه اینا به کنار از لحاظ رتبه هم کسایی که قبول شدن کمترن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
میشه بگی کدوم شهر قبول شده  خلی نگرانم

نگران نباش من نزاشتم پسرم بره برای ثبت نام ذخیره ها قبول میشن اغلب

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
مامایی همون شهر خودمون یکی از شهرای استان فارس

موفق باشی 

خوارهم روگفتن ذخیره پرستاری چالوس هستی خب ذخیره برش نمیداشتن به جاش میرفتن انتخاب های پایین ترش رو بررسی میکردن مثلا زنجان یا چه میدونم همدان که

تراز های پایین تری میخواد میگفتن قطعی قبولی خب الان اگر برش ندارن چی میشه اینده یه بچه

لطفا براش دعا کن مستحق قبولی بود و هست

چرا نزاشتی مگه پزشکی بده اخه؟؟

خودش دوست داشت معلم بشه فقط فرهنگیان انتخاب کرد بزرگترین اشتباه عمرش رو کرد حالا باید بمونه سال بعد

موفق باشی  خوارهم روگفتن ذخیره پرستاری چالوس هستی خب ذخیره برش نمیداشتن به جاش میرفتن انتخاب ه ...

میدونید چیه .من با مشاور حرف زدم گفتن که اینا بودجشون کم شده ظرفیتا اینطور شده.سال به سالم کمتر میشه.الان با همین تراز پارسال اوردن ولی امسال رفتن ذخیره

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖
پسر من با 95درصد زبان رتبه 2000قبول نشد اما یکی دیگه شد چی بگی حرف بزنی میگن مصاحبه رد شده پسر من خو ...

عزیزم خب  خواهر منم تو مدارس عالی تیزهوشان و نمونه دولتی درس خوندن 

اما امثال من و خانواده منکه سهمیه نداریم نمیگذریم از این بی عدالتی ها

تازه پسر شما این طوری درس خون هست 

خیلی ها  هستن که فقط سهمیه دارن و درس خوبی نخوندن و باری ندارن اونا میرن دانشگاه ها یخب ابن کجای عدالت خدا و قرانش هست

2706