2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو یک زنی...

زیبا باش!

لباس خوب بپوش !

ورزش کن !

مواظب هیکل و اندامت باش !

هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد!

همیشه بوی عطر بده!

مطالعه کن و آ گاهيتو بالا ببر.

خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در يک خلوت دنج ميهمان کن !

براي خودت گاهی هديه ای بخر !

وقتی به خودت و روحت احترام می گذاری

احساس سربلندی می کنى

آنوقت ديگر از تنهايي به ديگران پناه نمی بری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد می کنی و دچار روزمرگی نمیشوی

يادت باشد...

"برای یک زن عزت نفس غوغا ميکند"

برخلاف تو من خیلی انرژی دارم و عاشق پیشرفتم و دوست ندارم یجا وایسم ولی اگه بزارن

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 
2738
برخلاف تو من خیلی انرژی دارم و عاشق پیشرفتم و دوست ندارم یجا وایسم ولی اگه بزارن

اخه نمیدونم مثلا برا موقعیت من پیشرفت یعنی چی.واقعا نمیدونم.اخه درس خوندن که واقعا از یه سنی تلاش بیهودس.کار پیدا کردن تو این موقعیت همینطور.بالا کشیدن خودمون از نظر مالی الان برا قویتر از ماها هم سخت شده.واقعا هیچ موفقیتی و پیشرفتی نمیتونم متصور بشم براخودم

شاید مثلا کارمند یه شرکت براش پیشرفت ارتقای درجه معنی بشه.یه دانشجو رفتن به سطوح بالاتر.یه تاجر معامله های سود اور تر.نمیدونم واقعا.اصلا پیشرفت رو نمیدونم چیه تو وضعیت الانم

من که نه چون نه ماهو سر کارم اصلا وقتی برام نمیمونه که چیزی بخواد تکراری بشه تعطیلاتم که کلا در حال کیکو شیرینی پختنو یاد گرفتن شیرینی و کیکای جدیده  بعد هر وقت دلم میگیره شده دوروزه میرم مشهدو‌میام چون عاشق امام رضام 

اخه نمیدونم مثلا برا موقعیت من پیشرفت یعنی چی.واقعا نمیدونم.اخه درس خوندن که واقعا از یه سنی تلاش بی ...

یعنی چی اگه بخوای هیچ سنی برای هیچ کاری دیر نیس و آدم باید درهر حال باید تلاش کنی

واسه من پیشرفت یعنی اجازه بدن درسمو بخونم وتا اونجایی که میخوامم ومیتونم میخونم یعنی پرستاری قبول شم کاری که دوس دارم و عشقمه یعنی پرستار بشم باور کن حنبه مادیشو اصلا نمیبینم در هر صورت دوس دارم دنبال چیزی که بهش علایه دارم برم دوس دارم همیشه آراسته بگردم و دوستای پایه داشته باشم و برم کلاسهای مختلف و....

پیشرفت که تنها پولدار شدن نیس برا من ایناس البته اگه بذارن 

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 

من توی دوتا رشته لیسانس گرفتم.ولی متاسفانه هیچ کدوم برام مفید نبود.الان واقعا دیگه به درس علاقه ندارم.از نظر مالی هم نیاز ندارم که بخوام جای دیگه مشغول بشم.مث فروشگاهی جایی.ولی از یه طرف واقعا حس میکنم وجودم بی فایدس.

2706