2726
عنوان

خانوما بیاین همه راهکار بدین،من بااین مادرشوهر چکار کنم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1129 بازدید | 85 پست

ماهم رفته بودیم خونشون میگه چقد پسرم لاغر شده .نوه هام لاغر شدن 

گفتم نمیبینی شکم پسرتو 

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا میتونی کم برو خونش وقتایی هم که میری فقط تو جمع کار کن که شوهرت ببینه محلش نذار با بقیه مخصوصا شو ...

شوهرم یبار ی وضعیت عاشقانه ایی گذاشته بود برا من مثلا...

رفتیم خونشون ی دعوایییی راه انداخت سر هیچی الکی الکی ...

بعد من گرفتم ک از اون سوخته

چشم از پنجره بردار؛منجی در آینه است....
اینم همینه صد بار بدتر.... فقطم با من لجه.... ن نمیدونم چ هیزم تری بهش فروختم بخدا

میگی تنها عروسی دیگه 

جرمتم اینه زن پسرش شدی و پسرشو دزدیدی 😊

2728
اینم همینه صد بار بدتر.... فقطم با من لجه.... ن نمیدونم چ هیزم تری بهش فروختم بخدا

اکثرا همینن یه بار باباش میگفت به شوهرم از وقتی ازدواج کردی دلت سیاه شده مامانش زنگ زده بود به من به جای اینکه بگه خوبی و حالت چطوره گفت پسرم خوبه هواشو داشتخ باش منم گفتم اون باید هوای منو داشته باشه رفتیم خونشون هی میگفت زنگ زدم زنت گفته پسرت باید هوای منو داشته باشه منم گفتم فکر کردم زنگ زدین حالمو بپرسین و چپ چپ نگاش کردم ساکت شد

من هم مینجور بودم همش نیش و کنایه واذیت وفحش و... ما تویه کوچه ایم رفت وامد را کمتر کردم کار کمتر انجام میدم.قبلا بیشتر جواب میدادم حالا کمتر البته جواب همراه با ادب. حالا بهتر شدند 

ولی علت اصلیش این بود بعد از من یه عروس دیگه اوردند دیدند من بد نیستم

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
میگی تنها عروسی دیگه  جرمتم اینه زن پسرش شدی و پسرشو دزدیدی 😊

والله میخواست زن نگیره واسش....

هزار تا خواستگار داشتم من بخدا...

یبار تویک دعوایی گفت قحطی دختر بوده بابات رفته برای این!!!!!!

منم با داد گفتن کی برات فرش قرمز پهن کرده بود ،نمیومدی تا منم از شر تو راحت بودم الان

وای بخدا اینقدر تیکه میندازه ک نگو... الان دیروز رفتیم خونشون... مهمون داشتن  من هندوانه ها ...

بیخودکرده توهین کنه.وقتی میگه هندونه هارو کی تیکه کرده بگو من کردم اره بلدنیستم ازین ببعد خودتون تیکه کنین که اینجوری نشه.

وقتی میگه کدوم دختر به کی رفته بگو لطفا اینحوری نگین دخترای من هردوشون خانومن هردوشونم من تربیت کردم به کسی نرفته

نمیگم باتوهین جواب بده ولی حرفاشو بی جواب نزار.اگرم دعوا راننداخت اصلانترس چاربار که دعوا را بیفته شوهرت خودش راضی میشه اونجا نری.انقد پارو دمش بزار تایا بی خیالت بشه یاشوهرت دیگ اونجانبرتت

من هم مینجور بودم همش نیش و کنایه واذیت وفحش و... ما تویه کوچه ایم رفت وامد را کمتر کردم کار کمتر ان ...

وای ثانیه شماری میکنم ک یک جاری بیاد برم...

خوب باشه یا بد سرش بااونم گرم میشه

جاریم انقد کار میکرد که وظیفش شده بود حتی لباساشونم از سرکار میومد میشست 

الان دیگه دست نمیزنه 

جاری بزرگمم همچین جواب مادرشوهرو میده که لال میشه 

چنبارم همدیگرو زدن فحش زیر و بالاشو داده 

حالا مادرشوهره میره خونشون کهنه های بچشم میشوره 

جاریم انقد کار میکرد که وظیفش شده بود حتی لباساشونم از سرکار میومد میشست  الان دیگه دست نمیزنه ...

خوب کردن بخدا‌‌‌‌....

من شوهرم همش میگه احترام‌بذار وگرنه میدونم چکار کنم باهاش

بیخودکرده توهین کنه.وقتی میگه هندونه هارو کی تیکه کرده بگو من کردم اره بلدنیستم ازین ببعد خودتون تیک ...

ای خواهر اینقد دعوا راه انداخته باز پاشده اومده خودش!یا زنگ زده گریه و قهر ک من مردم‌بعد بیا سر قبرم ک الان نمیای

خوب کردن بخدا‌‌‌‌.... من شوهرم همش میگه احترام‌بذار وگرنه میدونم چکار کنم باهاش

شوهرت ب خانوادت احترام میزاره

2706