2410
2553
عنوان

دارم میمیرم از خستگی

179 بازدید | 9 پست

پسر بزرگم خیلی بد خابه خیلی ها 22ماهشه تا خود یک سالگیش تا هفت صبح بیدار بود بعدش خودمو کشتم تا تایم خابش تنظیم شه اومد استپ کرد رو 2 دیگه قبل دو نمیخابه تا ده یازده صبح.بعداز ظهرا هم نمیخابه پارکم میبرم حمامش میکنم ماساژش میدم جیشش میگیرم ولی باز زودتر از دو نمیخابه اونم چ خابیدنی دائم تو خاب جیغ میزنه گریه میکنه پاهاشو محکم میکوبه زمین بلند بلند داد میزنه خسته شدم هر کار بگید کردم ولی فایده نداشته.از اونورم پسر کوچیکم تقریبا دو ماهشه اونم ی هفته هست ک تا صبح بیداره صبح میخابه.دیگه کشش ندارم من دیشب پلک رو هم نزاشتم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
😢😢😢😢خابم میاد

واقعاخداقوت

سخته بادوتابچه کوچیک وشیره به شیره

اماعزیزم سه چهارسال دیگه ازهمه تک بچه هاواونایی که بین بچه هاشون مثل  من فاصله است راحت تری حالاسخته رفتن مدرسه باهم راحت میشی

حالاهم بگیربخواب

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
نمیشه با مشورت دکتر ی خواب آور سبک بهشون بدی؟

مواقعی ک مریض استامینیفون ک میدم میخابه تا دوره بیماریش تموم میشه باز تایم خابش برمیگرده رو دو و اینکه اصلا خاب ارومی نداره 

2714
مواقعی ک مریض استامینیفون ک میدم میخابه تا دوره بیماریش تموم میشه باز تایم خابش برمیگرده رو دو و این ...

نمیدونم برا بچه میشه استفاده کرد یا نه ولی اطرافیان من هر وقت بدخواب میشن دو قاشق کشک با سه چهارقاشق ماست مخلوط میکنن میخورن راحتتر خوابشون میبره

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷