2410
2553
عنوان

زایمان طبیعی بهتره یا سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 225 بازدید | 25 پست

تجربه سزارین نداشتم کلا از تیغ جراحی وحشت دارم تاخالا هم بیهوش نشدم از طبیعی همراه با بی دردی اسپاینال کاملا راضی بودم بچم ریز بود و بخیه هم نخوردم ولی الان حس میکنم نیبت به قبل یکم گشاد شده واژنم نه خیلییی ها فقط یکم اونم بخاطر اینکه من قبلا خیلییی تنگ بودم طوری ک بعد هر رابطه لکه میدیدم ولی الان نرمال شدم فک میکنم دیگم بعد رابطه اذیت نیستم درکل کاملا راضی ام 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مطمئنا اگه شرایطشو داری و میتونی طبیعی بهتره

مثل اینکه بگی من با دهنم غذا نمیخورم چون سخته با لوله بریزن تو معدم

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏
2456
تجربه سزارین نداشتم کلا از تیغ جراحی وحشت دارم تاخالا هم بیهوش نشدم از طبیعی همراه با بی دردی اسپاین ...

دقیقامنم...حتی یبارم رفتم معاینه گفتن انقدتنگی چطورنزدیکیوتحمل میکنی...ولی الان دیگ راحتم

2714

من اصلا باردارشدم ب شرط سزارین..وگرنه نمیشدم

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

سزارین تر تمیز تره؟؟؟😞

چرا اونوقت بخاطر اینکه هفت لایه شکم بریده میشه و کلی بخیه میخوره ادم؟

من طبیعی بودم سه ساعت درد کشیدم ولی لحظه ای که بچه بدنیا اومد همه دردا رفت وقتی دخترم ۳ روزش بود بخاطر زردیش ۶ روز بستری شد بیمارستان اگه سزارین بودم اصلا نمی تونستم پیشش باشم 

منم دو دلم. میترسم از درد کشیدن و اینکه بمونم توش و نه راه پس داشته باشم نه راه پیش.

از یه طرفم میگم خب طبیعی اگه خوب انجام بشه بعد از زایمان درد تموم میشه و زندگی راحت میشه.

بازم تضمینی نیست.

اگه بخیه زیادبخوره چی؟

خب مسلما بخیه روی شکم بهتر از واژیناله.

موندم به خدا

دخترک و پسرکم تمام دارایی من