1421
1411
عنوان

زایمان طبیعی بهتره یا سزارین

211 بازدید | 25 پست

خودم سزارین دوست دارم ولی جدیدا یکم دودل شدم

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتی فندق مامان یه صلوات میفرستی؟اخه اون معجزه خدای قشنگمه تو اوج ناامیدی
من اول میگفتم طبیعی ولی الان فقط سزارین

من خودم نظرم سزارینه ولی میخوام قطعی تصمیم بگیرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتی فندق مامان یه صلوات میفرستی؟اخه اون معجزه خدای قشنگمه تو اوج ناامیدی

میگن طبیعی ولی خب من سزارین کردم خیلیم راحت یودم

زندگی زیباست ای زیبا پسند زنده اندیشان به زیبایی  رسند انقدر زیباست این بی بازگشت گز برایش میتوان از جان گذشت .                                                   دوست عزیز مجازی منو ریپلای نکن نظرات ما کاملا متفاوته من دوست ندارم بینمون کدورتی پیش بیاد من فقط نظر خودمو به استارتر میگم اگر از نظر علمی چیزیو غلط گفتم خوشحال میشم از سوادت استفاده کنم اما اگر از نظر عقیده سلیقه با من مخالف بودی منو ریپلای نکن

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1390

خانومایی ک زایمان کردین میشه بگین راضی بودین یا نه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1394

فقط طبیعی

من سز بودم سخت هم نبود زیاد

ولی خیدی مصنوعیه و رو اعصاب

هنوز حسرت طبیعی رو دلمه

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.

دختر خواهرشوهرم با قطعیت میگفت من طبیعی میخام زد کیسه ابش سوراخ شد قبل از موعد زایمانش مجبورشد سزارین بشه بستگی به تشخیص دکترت داره منم سر پسرم دوست داشتم ولی چون لگنم تنگ بود سزارین شدم

ﺁﯼ ﺁﺩﻡ ﻫﺎ ﮐﺘﺎﺏ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﭼﺎﭖ ﺩﻭﻡ ﻧﺪﺍﺭﺩ ﺗﺎ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺷﮑﺮ ﮔﺰﺍﺭ ﺑﺎﺷﯿﺪ
چطور شد سزارین کردی؟

همینطوری خدا خواست بچه سرش بالا بود فشارمم زیاد بود یه هفته زودتر برداشتن ولی من همیشه میگم کار خدا بود

زندگی زیباست ای زیبا پسند زنده اندیشان به زیبایی  رسند انقدر زیباست این بی بازگشت گز برایش میتوان از جان گذشت .                                                   دوست عزیز مجازی منو ریپلای نکن نظرات ما کاملا متفاوته من دوست ندارم بینمون کدورتی پیش بیاد من فقط نظر خودمو به استارتر میگم اگر از نظر علمی چیزیو غلط گفتم خوشحال میشم از سوادت استفاده کنم اما اگر از نظر عقیده سلیقه با من مخالف بودی منو ریپلای نکن
1403

تجربه سزارین نداشتم کلا از تیغ جراحی وحشت دارم تاخالا هم بیهوش نشدم از طبیعی همراه با بی دردی اسپاینال کاملا راضی بودم بچم ریز بود و بخیه هم نخوردم ولی الان حس میکنم نیبت به قبل یکم گشاد شده واژنم نه خیلییی ها فقط یکم اونم بخاطر اینکه من قبلا خیلییی تنگ بودم طوری ک بعد هر رابطه لکه میدیدم ولی الان نرمال شدم فک میکنم دیگم بعد رابطه اذیت نیستم درکل کاملا راضی ام 

مطمئنا اگه شرایطشو داری و میتونی طبیعی بهتره

مثل اینکه بگی من با دهنم غذا نمیخورم چون سخته با لوله بریزن تو معدم

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏
1391