2726
عنوان

تماسهای خانواده ی شوهرم!!!

345 بازدید | 9 پست

خانواده ی شوهرم خیلی بهش زنگ میزنن! یعنی از لحظه به لحظه ی زندگیمون خبر دارن! دوست ندارم اینطوری !شوهرم کارش جوریه که دو ماه سه ماه ماموربته، بعد دو سه هفته میاد پیش ما....اونم پدر مادر و خواهر و برادراش روزی چندین بار زنگ میزنن و اطلاعات میگیرن! کجایی ؟ چیکار میکنی؟؟؟'اونروز داشتیم میرفتیم خونه ی یکی از فامیلای مادرم مهمون، برادرش زنگ زد! اینم نگفت کجاییم ، دروغ گفت! فهمیدم خانوادش دوست ندارن شوهرم بیاد طرف ما! قبلا هم چند بار این اتفاق افتاده! خیلی زنگ میزنن! شورش دراومده واقعا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب بزنن همسر شما باید جوری رفتار کنن ک اسرار خونه شما فاش نشه 😊مادر همسرمنم روزی ۲بار میزنگه اما تا نخام چیزی از خونه درج نمیکنه

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…
2728

هر وقت زنگ زدن تو گوشی رو بگیر بگو امار امشب رو میخواینما فلان جا هستیم لطفا به همه اطلاع رسانی شودبقیه زنگ نزنن....

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته
هر وقت زنگ زدن تو گوشی رو بگیر بگو امار امشب رو میخواینما فلان جا هستیم لطفا به همه اطلاع رسانی شودب ...

واقعا جرات همین حرفی زدنو دارین؟؟؟منو که خفه کردن نشستم سرجام 

دیشب رفتیم بیرون خواهرشوهرم مثل گوسفند که چه جوری علف میخوره غذا میخورد با صدا حالم به هم خورد 

واقعا جرات همین حرفی زدنو دارین؟؟؟منو که خفه کردن نشستم سرجام  دیشب رفتیم بیرون خواهرشوهرم مثل ...

اره واقعا ....کسی اینقدر پررو هست رو باید مهره داغش کزد

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته