2726
عنوان

ترشحات شیری رنگ مایل ب سفید ابکی در اوایل بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 21287 بازدید | 25 پست
فدات شم مرسی خیلی میترسم خدایی نکرده بارداری خارج از رحمی نباشه بخاطر سطح بتام ک پایین بوده ازمایشگا ...

من زودتر از موعد دادم ۱۱۶ بود میترسم تاثیر دارو باشه باردارنباشم الکی امیدوارم بشم

استرس نگیر برو دکتر برات آزمایش و سونو مینوسه 

☆خدا☆ تنها انیسی است که مانوس خود را هرگز رهانمیکند.......ان شاالله یه روزی دامن همه ی زنان سرزمینم سبز از وجود فرزند بشه و طعم مادربودن رو بچشن آمین...برای سلامتی دوقلوهام یه صلوات لطفا....
نه برنج میخورم نه قند نه شکر ونه شیرینی ونه بستنی  نون سفیدم کم میخورم اندازه کف دست  خدا ...

دکتر بهت متفورمین نداده؟

☆خدا☆ تنها انیسی است که مانوس خود را هرگز رهانمیکند.......ان شاالله یه روزی دامن همه ی زنان سرزمینم سبز از وجود فرزند بشه و طعم مادربودن رو بچشن آمین...برای سلامتی دوقلوهام یه صلوات لطفا....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم اگه بی بی چکات مثبت شدن پس صد در صد بارداری فقط واسه آزنایش یکم صبر کن اگه میتونی شنبه برو.چون ...

برعکسه که آزمایش زودتر از بی بی چک نشون میده 

سینه هام بزرگ شده وبشدت حساس اشتهام کم شده نفخم زیاده وزیر دلم گاهی تیر میکشه خیلی ضعیف کمرمم زیاد ر ...

خانومی اینا علایم حاملگی نیستن.درسته که شما احتمالا بارداری ولی این علایم تو ماه سوم اتفاق میفته همه این علایم که میگی اتفاقا به خاطر استرس و تنش هایی هست که به خودت وارد میکنی یکم ریلکس باش راه سخت و شیرینی در پیش داری.

شیخ رجبعلی خیاط:تمام نور معنوی و فیوضات که انسان از عبادات و زیارات کسب میکند با نیشی که به وسیله زبان به دیگران میزند نابود میشود.
2728
برعکسه که آزمایش زودتر از بی بی چک نشون میده 

نه خانومی هورمون بارداری تو ادرار زودتر از خون مشخص میشه

شیخ رجبعلی خیاط:تمام نور معنوی و فیوضات که انسان از عبادات و زیارات کسب میکند با نیشی که به وسیله زبان به دیگران میزند نابود میشود.
نه خانومی هورمون بارداری تو ادرار زودتر از خون مشخص میشه

تو نت که نوشته ۴۸ ساعت بعداز لقاح خون نشون میده اما بی بی چک چن روز بعد موعد

عزیزم اگه بی بی چکات مثبت شدن پس صد در صد بارداری فقط واسه آزنایش یکم صبر کن اگه میتونی شنبه برو.چون ...

اره ۳ تا بی بی چکامم مثبت شد از مارکای مختلف بود 

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم
دکتر بهت متفورمین نداده؟

نه گفت روزی یک ساعت پیاده روی کن شیرینی جات نخورم برنج ونون سفیدم نخورم میوه هایی مثل هندوانه حربزه و ایناهم خیلی خیلی کم بخورم گفت وزنمم ۴ الی ۵ کیلو کم کنم البته الان با این اشتهایی ک دارم مطمئننا کم میکنم تا دوما دیگه دو کیلو رو 

تو نت که نوشته ۴۸ ساعت بعداز لقاح خون نشون میده اما بی بی چک چن روز بعد موعد

من بی بی چکام دقیقا روز ۲۰ شهریور زدم مثبت بود یدونه ام ۲۱ زدم اون خط دومش پر رنگ تر شد چون ناشتا بودم

وزنمو تو این ماه دوکیلو اورده بودم پایین و رژیم غذایی روهم مراعات میکردم ورزشم ک ماشالله روزی ۳ ساعت بود طوری ک کف پام تاول زده بود دوباره نرفتم قندمو چک کنن نمیشه دوبار ازم خون نگیرن یبار خون بگیرن هم قند خونمو برسی کنن هم بارداریو 

نه گفت روزی یک ساعت پیاده روی کن شیرینی جات نخورم برنج ونون سفیدم نخورم میوه هایی مثل هندوانه حربزه ...

خب تو بارداری یه چیزایی رو باید بخوری چون برا جنین خوبه صدرصد از بارداریت مطمعن شدی برو دکتر تغذیه که مشکلی پیدا نکنی