2726
عنوان

تروخدا ی لحظه بیاید... دارم میمیرم

715 بازدید | 72 پست

مامانم خیلی اذیتم میکنه الن دیشب کلی به من کتک زد  که تو ابروی منو بردی چرا رتبه کنکورت خوب نشد 

بقران بریدم خسته شدم دوساله پشت کنکور روز و شب ندارم دیگه کشش ندارم النم کل بدنم داره میلرزه از جیغ و داد 

چیکار کنم؟؟ تروخدا ارومم کنید 

🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب رتبه کنکورت رو به کسی نگید

هر کسی هم پرسید کنکور چه کردی بگید اون رشته ای که میخوام با اون دانشگاه مورد نظرم رو قبول نشدم طوری نیست

تو هنوز جوونی راه درازی با مشکلات فراوان در پیش داری این مشکلات که چیزی نیست 

بیشتر سعی کن هدفت رو توی زندگی پیدا کنی اگه واقعا درس رو دوست نداری اما به یک کار هنری مثل آرایشگری علاق داری دنبال علاقه ات برو توی اون کار پیشرفت کن

اگر خیلی مادرت گیر داد که درس بخون سعی کن یه رشته ای که نزدیک به علاقت هست یا نه رشته ای که فکر میکنی برات بهتره رو بخونی و همزمان هدفت رو هم دنبال کنی

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...
دعا کن بمیرم بخدا خسته شدم دیشب تا الن نخابیدم کل بدنم داره میلرزه

اشکال نداره دختر خوب مادره دیگه بعضی مادرا مثلا میخوان دل بسوزونن بلد نیستن یه دفه عصبانی میشن ولی بدون ته دلش نمیخواد خاربره تو پات من چون مادر یه دختر نوزده ساله هستم اینا میگم

دعا کن بمیرم بخدا خسته شدم دیشب تا الن نخابیدم کل بدنم داره میلرزه

خدانكنه ، آروم باشيد يكم ناراحت نباشيد ي قرص بخوريد سعي كنيد يكم بخوابيد

اي واي از اون روزي ، سنگم طلا شه
خب رتبه کنکورت رو به کسی نگید هر کسی هم پرسید کنکور چه کردی بگید اون رشته ای که میخوام با اون دانشگ ...

من نزاشتم رتبمم مامانم ببینه قبلش گف اگه رتبتو ببینم بده ب ارواح خاک بابام میکشمت منم نزاشتم ببینه بقران زندگی خودمه کلی هدفای بزرگ و کوچیک دارم برای خودم 

دوساله روزای منو تلخ کرده هرروز کتک 

مگه من چندسالمه ؟؟ حق زندگی ندارممم؟

دیشب تا الن چندبار خواستم قرص بخورم ولی با خودم میگم ارزوهام چییی؟؟

برام دعا کن تروخدا ب حق عزیزترین کست برام دعا کن

🖤
خدانكنه ، آروم باشيد يكم ناراحت نباشيد ي قرص بخوريد سعي كنيد يكم بخوابيد

چجوری اروم باشم وقتی کتک میزنه داد میکشه به همه میگه این ابروی منو برده مامان فوق العاده عصبیه دیشب اگه داداشم ولش کرده بود میخاست با گلدون بزنه تو صورت من 

🖤
کاش شانس منو داشتی ک دیشب ده بار با مشت زد توی سرم منم دوست دارم برم دانشگاه اخه کسی هس نخاد 

خب چرابدون کنکوررشته ی موردعلاقتونمیری

ردنشو دعاکن کارپیداکنم به دعات نیاز دارم
بدون کنکورپیام نوریاازادبروبعدهمه بگوباکنکوررفتم

میخاسم همین کارو کنم برم رشته های بدون کنکور ازاد ولی نمیزاره وضعیت مالیمون خیلی خوبه بابامم میگه برو ولی مامانم نمیزاره میگه رتبت اگه بد شده دیگه نمیزارم 

کاش نمیزاشت بخونم ولی داد نمیکشید کتک نمیزد دیشب تا الن داره بدنم میلرزه

🖤
2706