1428
1389

کیا پریودشون منظمه اما تخمک گزاریشون دوسه روز بعد پریودشونه؟ 

شاعر میگه:                                                              با ما سرد نباش سرما میخوری! 😉😎  

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1390
وا مگه داریم؟؟؟؟لابد من چون سن حاملگیم یجوریه که تشکیلش میشه روز سوم پریودی دوره ی قبل

نه تشکیلش نه... منظورم اینه مثلا پریود منظمه. حالا روز بعد از پریود رابطه داشتی تخمک گذاریت همون اولین هفته بعد پریود باشه

شاعر میگه:                                                              با ما سرد نباش سرما میخوری! 😉😎  
1394
من هم پريودم و هم تخمك گذارم معمولا منظمه ولي گاهي هم پيش اومده بجاي روز ١٤ روز ١٠ تخمك گذاري كردم

اهان سیکلت چند روزه است؟ 

1427
من هم پريودم و هم تخمك گذارم معمولا منظمه ولي گاهي هم پيش اومده بجاي روز ١٤ روز ١٠ تخمك گذاري كردم

می‌شود پریود منظم باشه تخمک گذاری منظم نباشه؟ 

دقیقا هفته ی اول بعد از پریودیم رابطه ی محافظت نشده داشتم باردار شدم

چند روز بعد پریود؟ 

من فردای پریودی رابطه داشتم قرصم خوردم اورژانسی ... اما الان حالت تهوع درد زیر دل و خستگی شدید دارم از سه روز بعدش سیکلم 33 روزه است امکان تخمک گذاری تو همون سه روز هست؟ 

1364