2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از خیلیا شنیدم ک فلانی میگفته من چی دارم اون نداره چطوری گرفته شوهرش چ شرکتی میره 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
2731
2738

تو ذوقت میزنن

پشت سرت حرف میزنن(چون ناتوانن رو به روت بگن)

از چشماشونم معلومه.دیدی بعضی واسه موفقیتت انقدر واسه ت خوشحال میشن چشاشون برق میزنه و پر اشک میشه اونا هیچوقت حسود نیستن

من از آن روز که در بند توام آزادم

مثلن رفتارشون باهات عوض میشه ، مثلن ما وقتی خونه خریدیم اینقد رفتاره همه باهامون بد شد که نگو ، همش غصه میخوردم چرا دیگه هیچکس مثه صابق نیست ولی جه میشه کرد همه خودشونو نشون میدن ، یا مثلن یه چی میخرم بعضیا که حسود باشن همش ایراد درمیارن 😐

اینکه تو کاری با اون نداری اما اون دائم داره پشتت غیبت میکنه، شخصیتو با دروغ زیر سوال میبره، خیلی وقتا میخاد شبیه تو باشه نمیتونه میاد روت عیب میزاره. چیزای که به عینه از جاری دیدم 

سوره ی فلق و ناس 3 مرتبه بخون به سمتش فوت کن.. 

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾
مشخصه ازرفتاراش من زودمتوجه میشم کم کم میفهمی        منم خیلی س ...

با دخترعمه هام رفیقای جیک بودیم البته سنشون از ما بالاتر بود ولی توهم داشتن که اونا از ما بالاترن همش میگفتن کی میشه شوهر کنیم و شوهر گیرمون بیاد و مثلا همدردیم اما تا من ازدواج کردم اخلاقشون باهام صد درجه عوض شد و جلوی شوهرم منو ضایه میکردن و با سیاست خودشونو جا میکردن

با افتخار😍جنوبی ام😎 خاله زنکی و موج منفی اکیدآ ممنوع😎
2706