2726
عنوان

ناخن من عشق من😎😻🤣🤣نظر

| مشاهده متن کامل بحث + 774 بازدید | 71 پست

وای چقد فردا صبح کاردارم

آدمک آخر دنیاست بخند...آدمک مرگ همینجاست بخند...دستخطی که تورا عاشق کرد...شوخیه کاغذیه ماست بخند...آدمک خر نشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند...آن خدایی که بزرگش خواندی...بخدا مثل تو تنهاست بخند...🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چونکه بهم گفت لاکاتو پاک کن منم بلاکش کردم بعد عصبی شد کلی بهم توپید رو خطمpmداد کلی تهدید شدم خدا ب ...

شکی جان من الان تاپیک قبل ار عقدتوخو ندم بنظر من شما ک اینقدر همو دوس دارین مخصوصا شما سعی کن توجهشو جلب کنی و یه مدت حداقل اونجور ک همسرتون دوس دارن لباس بپوشید 

الهی😍 بیا برادرشوهر من واس تو🤗🤗خونه ماشین شغل خوبم داره

بابا برادرشوهرررررر

آدمک آخر دنیاست بخند...آدمک مرگ همینجاست بخند...دستخطی که تورا عاشق کرد...شوخیه کاغذیه ماست بخند...آدمک خر نشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند...آن خدایی که بزرگش خواندی...بخدا مثل تو تنهاست بخند...🖤
شکی جان من الان تاپیک قبل ار عقدتوخو ندم بنظر من شما ک اینقدر همو دوس دارین مخصوصا شما سعی کن توجهشو ...

خب رو این کار کردم اما خودش میدونه از چ خونواده ای زن گرفته قبول کنید یکم سختع . خیلی جلوش کوتاه اومدم اما ازونجایی ک من یکم سرتقم احساس میکنم زیادی هم رودل میکنه😊 اما در کل ماهه . اختلاف نظر داریم باهم اونم بیشتر قر و فر کردنا من🙈

عاقا بقیه مشخصاتشو بوگو شمارشو بده😹😹

حال میکنی تو چه تاپیکی بختت باز شد؟زیبا نیییس؟دست نداااره؟؟؟خخخخخخ

خب رو این کار کردم اما خودش میدونه از چ خونواده ای زن گرفته قبول کنید یکم سختع . خیلی جلوش کوتاه اوم ...

خوشبخشت بشین عزیزم خداروشکر ک از همسرت راضی هستی این خیلی مهمه ک آدم با اونی ک دوسش داره ازدواج کنه😳😳

2706