2737
2734
عنوان

😣😣😣😣دلشوره بی دلیل

198 بازدید | 24 پست

حوصلم سر رفته از یه طرفی هم یه دلشوره ای دارم که حتی دلیلشو نمیدونم بیاین یه حرفی بزنیم 

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آیت الکرسی بخون آروم میشی منم گاهی دلشوره میگیرم میخونم میدونم تاثیرخوبی بهم میده همیشه 

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
2731
آیت الکرسی بخون آروم میشی منم گاهی دلشوره میگیرم میخونم میدونم تاثیرخوبی بهم میده همیشه 

اخ راستم میگی .نمیدونم چرا نشستم فکر میکنم اینده کشور چی میشه ماها چی میشیم یکی نیس بگه به تو چه 😐

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .
2738
اخ راستم میگی .نمیدونم چرا نشستم فکر میکنم اینده کشور چی میشه ماها چی میشیم یکی نیس بگه به تو چه 😐

بیخیال فعلا که هستیم زندگیتو بکن بابا بیکاری برای خودت دلشوره و دل نگرونی میسازی کی میدونه تا دو دقیقه دیگه هست یا نه که حالا فکر ده سال بعد باشه تو حالت حال کن گذشتم بشه واست درس عبرت از خوبیهاش سرمشق بگیر از بدیهاشم تجربه آیندتو بساز ولی همش تو آینده ای نباش که نیومده چون تو داری تو لحظت زندگی میکنی فعلا نه تو آیندت 

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

دواز جون شما ایشالا خدا ارامش بهتون بده من یه شب دلشوره گرفتم خوابم نبرد صبح رفتم نماز عید منی که تا ۴ بعدظهر میخوتبیدم خلاصه کلافه .وقتی برگشتم کولرمون خراب شد رفتم خونه مامانم یه ساختمون فاصله داریم صبحانه بخورم دیدم بابام پتوشو بد کشیده رفتم خونه خودم که کولرو درست کنم احه شب قبلش عید فطر بود براش بستنی خریدم خورد انقدر مهربون شده بود حمام رفته بود چهارشنبه ها وقت حمامش بود خلاصه دیوم امبولانس درخونمونه شوهرمم رفت خونه بابام اینا نگو من دیدار اخرم با بابام تو اتاق ۳ساعت پیش بود همون موفع رو تختش تموم کرده بود دیگه نگم برات که چه ها کندم انقدر جیغ زدم انقدر عررده زدم خودمو زدم بابای بی جونمو ساعت ۹شب تو کاور مشکی بردن😭😭😭😭😭😭😭😭😭

خدایا میدونم من صاحب دوتا بچه تپلی میکنی ❤❤
دواز جون شما ایشالا خدا ارامش بهتون بده من یه شب دلشوره گرفتم خوابم نبرد صبح رفتم نماز عید منی که تا ...

😭😭😭خدا رحمتشون کنه .بابام نشسته داره سیگار میکشه 😁

بیخیال فعلا که هستیم زندگیتو بکن بابا بیکاری برای خودت دلشوره و دل نگرونی میسازی کی میدونه تا دو دقی ...

درسته حق با شماست 

😭😭😭خدا رحمتشون کنه .بابام نشسته داره سیگار میکشه 😁

بابات بیداره وقت اذان شد، نمازتو بخون دلتم آروم میگیره لبه خود خدا بگو حلش میکنه 

بابات بیداره وقت اذان شد، نمازتو بخون دلتم آروم میگیره لبه خود خدا بگو حلش میکنه 

اخه اصن منشا دلشورمو نمیدونم حتی نمیدونم از چی ناراحتم انگار یه حس الکی نا امیدی و ترس افتاده تو جونم 

2706