2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

به نظر من محض احتیاط یه اورژانس ببرش. ممکنه حشره توی گوشش رفته باشه

اما اگه همتون گوش درد دارید نوع ویروسشه

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..
2714

اگه میتونی گوششو گرم نگه دار و حتما ببر دکتر قطره میده زود خوب میشه. من گرفتم بدترین دردی بود که تجربه کردم.حالا میدونم بچه چقدر داره اذیت میشه 

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾

گوشش باد پر شده کیپ شده منم وقتی طولانی مدت تو ماشین باشم اینجوری میشم 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

گوشش با دستمال گرم گرم کن، استامینافون بده تا زودببری دکتر، حالا من بچه م گوش درد داشت زن عموم توپوست پیازقرمز یه قطره روغن گرم کرد ریخت توگوشش برخلاف میل من نمیدونم این روش درسته یانه بپرس بدنبود اینم امتحان کن

به نظر من محض احتیاط یه اورژانس ببرش. ممکنه حشره توی گوشش رفته باشه اما اگه همتون گوش درد دارید نوع ...

باباش برددرمانگاه 

میترسم اخه شنیدم یکی بچش تومسافرت سرماخوردوفوت شد

نکنه دخترام چیزیشون بشه😟😞😭

باباش برددرمانگاه  میترسم اخه شنیدم یکی بچش تومسافرت سرماخوردوفوت شد ...

اووووووه چه حرفا! چه گندش کردی توی ذهنت هااااا 

به موقع بهشون برسی و مراقبشون باشی خیلی زود خوب میشن

الکی نگران نشو

حشره رو هم به خاطر این گفتم که اگه یک درصدم احتمالش درست باشه ممکنه پرده گوششو پاره کنه 

وگرنه هزار نوع ویروس آنفلوازا داریم که هرکدوم یه جور بروز میکنن و همشونم سر یه هفته خوب میشن

دکترگف چرک گلوداره  

شیپور استاش بچه ها خیلی کوتاهه بخاطر همینم چرک گلوشون خیلی وقتا میزنه به گوششون. با یه آنتی بیوتیک ساده هم درمان میشه

برای خود منم بچگیم پیش اومده بود

2706