2737
2734
عنوان

ستایش ۳

| مشاهده متن کامل بحث + 2150 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بازیگر نقش صابر اقای رامسین کبریتی بود که رفت ترکیه و شبکه جم فیلم بازی کرد فکر نکنم برگشته باشه ب ...

احتمالا حدیث امینی هم خجالتش اومده تو همچین فیلم چرتی بازی کنه خودش نیومده😂

من از آن روز که در بند توام آزادم
2728
حدیث امینی بود 

من نمیشناسم گلم ولی همیشه این سریالو خیلی دوس داشتم 

از سریالای تلویزیون ایران ستایشو دوس داشتم با سریال پدر که پارسال پخش میشد

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
والا یه جا دیدم گفته بودن رفته جم تی وی آقا راسته یا نه؟

منم شنیدم ولی رابعه اسکویی که برگشته بود بعید نیست اینم برگشته باشه

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
2738
من نمیشناسم گلم ولی همیشه این سریالو خیلی دوس داشتم  از سریالای تلویزیون ایران ستایشو دوس داشت ...

من هیچکدوم از سریال های ایرانی رو جز مختارنامه و شب های برره دوست نداشتم😂

جدی میگم.مختارنامه یه محتوایی داشت و انگار ده تا کتاب میخوندیم تو هر قسمتش. شبهای برره هم واقعا آدمو شاد میکرد.بقیه ی فیلماشون نمیدونم چه هدفی رو دنبال میکنن.

مثلا بوی باران‌ چی بود؟ چی شد؟ خواست چی بگه؟😑

من از آن روز که در بند توام آزادم
عزیزم شما قسمت اولشو دیدی ستایش و دختره رو  توی قسمت دوم نشون داد

اهان دو قسمتش اومد؟ اخه فقط قسمت اولش بود منم دیدم

من هیچکدوم از سریال های ایرانی رو جز مختارنامه و شب های برره دوست نداشتم😂 جدی میگم.مختارنامه یه مح ...

مختارنامه رو ندیدم ما اصلا دیجیتالمونو وصل نکردیم که تلویزیون ایران ببینیم من با گوشیم دیدم امشب راست میگی سریالای ایرانی مسخره شدن ولی سریالای نمایش خونگی قشنگ بودن مثلا شهرزاد عاشقانه رقص روی شیشه و حالا مانکن

پدر رو هم دانلود میکردم میدیدم😁😁

2706