2726
عنوان

شوهرم مرد پاکیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1234 بازدید | 37 پست
اعصابم خرد نيس عزيزم در جوابه خودت كه به شعور ادم توهين ميكنى خواستم محترمانه بگم كه ميتونستى اخرشو ...

نه گلم مگه ختم صلواته من میخواستم در مورد موضوع بحث کنم ببینم کی موافقه نظر منه وگرنه من حالم خوبه شما نگران نباش گلم

اعصابم خرد نيس عزيزم در جوابه خودت كه به شعور ادم توهين ميكنى خواستم محترمانه بگم كه ميتونستى اخرشو ...

بعدشم من به شعور توهین نکردم دیدم شما که مادری چرا مثله یه بچه جواب میدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همیشه پای یک زن درمیان است

وگرنه مردا همه مظلوم و بیگناه افتادن یه گوشه طفلیا زنه میاد خرابشون می کنه میگه تو رو خدا بیا بیفت دنبال من تو رو خدا منو بدزد و بهم تجاوز من  ، نیست خدا اراده و عقل و شعور به مردا نداده اینکه گول همجنسای ما رو می خورن وگرنه طفلی های بی گناه اصلا دنبال زنا نیستن همه زنها ازدختران 4 ساله و 10 ساله و متاهل و.... همشون تقصیر خودشونه بهشون تجاوز شده طفلی مردا

اه حالم از این استدلال های زن ستیز تون بهم می خوره این استدلالی که یه زن وارد زندگی یه زن دیگه میشه، حتما خودتون اشغال هستین و دنبال مردا که این استدلال رو دارین وگرنه تو تمام دنیا مردها خودشون مسول گندکاریاشونم نه زنان بیچاره که همیشه در تمامی فرهنگها مورد ظلم. واقع شدن