2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی    

خواهش می کنم عزیزم امیدوارم‌ خوشت بیاد

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵))در دیدگان آینه‌ها گوئی حرکات و رنگها و تصاویر وارونه منعکس می‌گشت و برفراز سر دلقکان پست و چهرۀ وقیح فواحش یک هالۀ مقدس نورانی مانند چتر مشتعلی می‌سوخت. خورشید مرده بود، خورشید مرده بود و فردا در ذهن کودکان مفهوم گنگ گمشده‌ای داشت. آنها غرابت این لفظ کهنه را در مشق‌های خود با لکهٔ درشت سیاهی تصویر می‌نمودند. مردم، گروه ساقط مردم، دل‌مرده و تکیده و مبهوت در زیر بار شوم جسدهاشان از غربتی به غربت دیگر می‌رفتند و میل دردناک جنایت در دستهایشان متورم می‌شد. آه، ای صدای زندانی... آیا شکوه یأس تو هرگز از هیچ سوی این شب منفور نقبی به سوی نور نخواهد زد؟ آه، ای صدای زندانی... ای آخرین صدای صداها... (فروغ فرخزاد- آیه‌های زمینی)
و بهترین فیلم دنیا از نظر من The eternal sunshine of a spotless mind

از نظر من هم، ٤ ٥ بار ديدم ، 

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊
2456
2714
این فیلمو دقیقا یک هفته طول کشید تا تموم کنم انقدر که کسل کننده و بی محتوا بود😖 ولی تعریف رمانشو زی ...

وا چرا ؟

خیلی قشنگ ک

من اول رمانشو خونده بودم البته

من عشقیای این مدلی دوس دارم نه فیلمایی که تا چششون میافته ب هم سریع میپرن تو رختخواب اسمشو میزارن عاشقانه

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
2706