2737
2734
عنوان

من که باورم نمیشه این همه آدم یهو عشق پزشکی و دارو و دندون شده باشن....

| مشاهده متن کامل بحث + 1665 بازدید | 133 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
موفق باشی عزیزم‌‌....ولی واقعا میبینم آدم هایی که ۲ سال ۳ ساله الان پشت کنکورن....مثلا دختر خالم سال ...

تو را خدا چیزی بهش نگو الان داغونه غیر دلداری چیزی نمیخواد

یعنی چی اگر میخواست قبول بشه قبول میشد

ببخشید ولی این حرف شما چرت محضه

در مورد سوال شما هم‌۹۰ درصد به خاطر پول و ۱۰ درصد شاید علاقه 

[QUOTE=105004653]کجاشو اشتباه رفتم؟    [/QUOTEداروخانه ی بنده شبانه روزیه و میزان فروش روزانه ۲۰ میلیونه ، میشه ماهی ۶۰۰ میلیون به همراه ماهی شصت میلیون بیمه دگ خودتون حساب کنین چقد سوده چقد هزینه ی دارو

هم به خاطر پرستیژ کاریش هست هم به خاطر درامدش هست ایرانم که کمبود شدید پزشک داره در حال حاضر، پس اگه ...

والا تو پزشکی تنها چیزی که برای من نوعی مهم نیست پول و درامدشه ماهی ۵۰۰ هزار هم بود باز میرفتم

ولی پرستیژو قبول دارم

2738
دلیلش اینه فقط این رشته ها تو ایران جایگاه داره. بقیه همه بیکارن.

نه عزيزم خيلي رشته هاي ديگم واسشون كار زياده مثلا همين كامپيوتر همه جا نيرو ميخان يا مديريت مالي و حسابداري و يا رشته هاي مربوط به زبان

مثلا الان براي تدريس زبان تا ساعتي 200 هزارتومنم ميگيرن ولي متاسفانه همه فقط مدرك دستشونه و كار بلد نيستن

ديگران راقضاوت نكنيم.
بله گلم

من میخوام دوباره شروع کنم برم پرستاری بخونم 

هزینه هاشم برام مهم نیس ب نظرت میتونم ؟

ورود ب دانشگاش چجوریه ؟ 

ازاد یا دولتی هستی شما ؟

چپ چپ نگام نکن بوخودا من اون خاله سوسکه که فکر میکنی نیسدم  
من میخوام دوباره شروع کنم برم پرستاری بخونم  هزینه هاشم برام مهم نیس ب نظرت میتونم ؟ ورود ب د ...

دولتی، عزیزم من که نمیدونم شما در چه سطحی هستین، تشریف بیارین خصوصی توضیح بدین. اینجا شاید استارتر خوششون نیاد تو تاپیکشون بحث دیگه ای بکنیم

2706