2733
2739
عنوان

من که باورم نمیشه این همه آدم یهو عشق پزشکی و دارو و دندون شده باشن....

| مشاهده متن کامل بحث + 1665 بازدید | 133 پست
اوووف لحظه شماری میکنم واسه وقتی که برم تشریح جسد و دونه دونه اعضای بدن وببینم زیست ما اونقدر گسترد ...

همون اولشو که خوندم قفل کردم😐 خیلیا از اون قسمت فرارین 

خوب حس خوبی داره راس میگین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الان پُره ، از صدتا اگهی ۹۷تاش منشی کلینیک پوست و مو میخوان ، شورش دراومده دیگه اه

اینا تو الهیه زدن، در عرض دو سال دوتایی با هم یه آپارتمان خریدن تو شهرک غرب، بعد جفتشون هم خوشگل اند، و خوش زبون و خانم دکتر هم بهشون میگن، خوش تیپ هم هستن 

وقتی وارد مجموعه اشون میشی ناخودآگاه دلت میخواد شبیه این دوتا بشی برای همین هرچی بهت بگن رو انجام میدی، خصوصا که پول هم داشته باشی 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
همون اولشو که خوندم قفل کردم😐 خیلیا از اون قسمت فرارین  خوب حس خوبی داره راس میگین

🙄😂خب من علاقه دارم اجیم میگه وقتی انجام بدی حالت اولاش بد میشه ولی این فکرو نمیکنم راجب خودم 

همیشه خیلی مشتاق فیلم از جسد اگر واسم بگیره نگاه میکنم🙄شاید واسشون گریم بگیره ولی حالم اصلا بد نمیشه

تا ببینیم خدا چی میخواد انشالله که قبول بشم

2738
2706