2703
2553

به خاطر پول یا جایگاه اجتماعی هست وگرنه یهو کل مملکت هجوم نمیارن سمت این رشته ها..هرروز تو نی نی سایت تاپیک میزنن ما میخوایم بریم؟ دوباره کنکور بدیم🤔 خدایی از سر علاقس؟؟وجدانن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچکی از رو علاقه نیست. به خاطر پوله.

منم همینو میگم....بعدم آدمی که به خاطر پول بره تو این رشته بنظرم خیلی هم وجدان کاری نداره....امیدوارم کسایی که عاشق این رشته هستن قبول بشن‌ در غیر اینصورت نه‌

2720
2714
پزشکی مزخرفه من دکتر داروسازم البته 😂

موفق باشی عزیزم‌‌....ولی واقعا میبینم آدم هایی که ۲ سال ۳ ساله الان پشت کنکورن....مثلا دختر خالم سال سومشه...من که گفتم کاش یه چیزی میرفت دیگه میخواست قبول بشه قبول میشد....این همه وقت و عمر رو میزارن آخر هیچی.

ما وضعيت ماليمون خوبه خدارو شكر بحث درامدش برام مطرح نيست

اما منم جزو همين افرادي هستم ك براشون تاپيك زدي علت انتخابمم اينه كه توي رشته ي قبلي ك انتخاب كردم و ادامه دادم احساس رضايت ندارم و شرايط جامعه ظوريه ك اين نوع رشته ها خوب جواب ميده

و عامل دومش هم جايگاه اجتماعيشه

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
اره بابا ی وقتی مهندسا خدا بودن  حالا این رشته ها

دقیقا.....مهندسی هم از وقتی انقدر ظرفیت هاش زیاد شد و تو هر کور دهاتی یه دانشگاه زدن همه رفتن خوندن به این وضع افتاد ....خاک تو سرشون که با آینده جوون ها بازی کردن الکی.

الان پزشک تا زمانی که پولشو ندی بهت دستم نمیزنه⁦🤦🏻‍♂️⁩ نشانه ی جامعه ی سالم اینه اخه؟؟ 

کاترین اشتون : چطور انتظار دارید حقوق پزشک از معلم بیشتر باشد زمانی که پزشک از معلم درس یاد گرفته 

اینو میگن مملکت

2706