1464
1411

به خاطر پول یا جایگاه اجتماعی هست وگرنه یهو کل مملکت هجوم نمیارن سمت این رشته ها..هرروز تو نی نی سایت تاپیک میزنن ما میخوایم بریم؟ دوباره کنکور بدیم🤔 خدایی از سر علاقس؟؟وجدانن

هیچکی از رو علاقه نیست. به خاطر پوله.

منم همینو میگم....بعدم آدمی که به خاطر پول بره تو این رشته بنظرم خیلی هم وجدان کاری نداره....امیدوارم کسایی که عاشق این رشته هستن قبول بشن‌ در غیر اینصورت نه‌

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1436

اره به خاطر پوله دیگه

اگه نه از هر هزار نفر یه نفر عاشق خون و جرمای دندون و ایناست😷

یک لحظه پری شکلم یک لحظه پری خوانم             در آتش مشتاقی هم جمعم و هم شمعم          هم دودم و هم نورم هم جمع و پریشانم     چون شکر و چون شیرم با خود زنم و گیرم     طبعم چو جنون آرد زنجیر بجنبانم        نی خوبم و نی زشتم نی اینم و نی آنم    نی بنده نی آزادم نی موم نه پولادم     نی دل به کسی دادم نی دلبر ایشانمگر در شرم و خیرم از خود نه‌ام از غیرمآن سو که کشد آن کس ناچار چنان رانم
پزشکی مزخرفه من دکتر داروسازم البته 😂

موفق باشی عزیزم‌‌....ولی واقعا میبینم آدم هایی که ۲ سال ۳ ساله الان پشت کنکورن....مثلا دختر خالم سال سومشه...من که گفتم کاش یه چیزی میرفت دیگه میخواست قبول بشه قبول میشد....این همه وقت و عمر رو میزارن آخر هیچی.

1444

ما وضعيت ماليمون خوبه خدارو شكر بحث درامدش برام مطرح نيست

اما منم جزو همين افرادي هستم ك براشون تاپيك زدي علت انتخابمم اينه كه توي رشته ي قبلي ك انتخاب كردم و ادامه دادم احساس رضايت ندارم و شرايط جامعه ظوريه ك اين نوع رشته ها خوب جواب ميده

و عامل دومش هم جايگاه اجتماعيشه

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
اره بابا ی وقتی مهندسا خدا بودن  حالا این رشته ها

دقیقا.....مهندسی هم از وقتی انقدر ظرفیت هاش زیاد شد و تو هر کور دهاتی یه دانشگاه زدن همه رفتن خوندن به این وضع افتاد ....خاک تو سرشون که با آینده جوون ها بازی کردن الکی.

الان پزشک تا زمانی که پولشو ندی بهت دستم نمیزنه⁦🤦🏻‍♂️⁩ نشانه ی جامعه ی سالم اینه اخه؟؟ 

کاترین اشتون : چطور انتظار دارید حقوق پزشک از معلم بیشتر باشد زمانی که پزشک از معلم درس یاد گرفته 

اینو میگن مملکت

1474
الان پزشک تا زمانی که پولشو ندی بهت دستم نمیزنه⁦🤦🏻‍♂️⁩ نشانه ی جامعه ی سالم اینه اخه؟؟  کاتر ...

من معلمم 

کاش اشتون تو ایران بود پول پارو میکردم 

حق من این نبود😁

بچه ها جون من حس ششم ندارم فقط با اطلاعاتی که خودت بهم میدی یه چیزایی حدس میزنم که خیلی اوقات پرت وپلاست😘😘
منم همینو میگم....بعدم آدمی که به خاطر پول بره تو این رشته بنظرم خیلی هم وجدان کاری نداره....امیدوار ...

ببين اصلا بد نيست آدم به خاطر پول دنبال موضوعي بره تو اين آشفته بازار اقتصادي پول نداشته باشي تفريح نداري آسايش نداري سلامتي نداري حتي گاها كيس ازدواج مناسب هم نداري در نتيجه فكر نكن اگر علاقه ب چيزي نداشتي و دنبالش كردي كار بديه و واقعا هم اگر بدون توجه به اينذه ي مالي و اجتماعي دنبال رشته اي بري و فقط به علاقه نگاه كني واقعا تهش به خودت مياي ك فايده اي نداشته

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
من معلمم  کاش اشتون تو ایران بود پول پارو میکردم  حق من این نبود😁

خوب واقعا حق خودتونه معلم مارو درس داده نباید من ماهی مثلا ۳۰۰ تمن بگیرم و خواهرم معلمه ماهی دو تمن

1331