2733
2734

فکرکنید باقی چیزا خوبه

و اینکه طرفتون چندسال خصایص اذیت کننده داشته و شماخیلی رنج کشیدید‌ و مدام تنش و تلخی داشتید، بعد باکمک خودتون و مشاور همه چی درست شده، هم خلقیات بد اون و هم رابطتون، مشکلات رفع شدن و شما ازلحاظ مادی هم بی نیازید و شوهرتون نه اهل خیانته نه رفیق نه دود و دم، نه زدن نه بیکاری ...

اما شما عاشقش نیستید و جای عشق خیلی خیلی خالیه تو زندگیتون، بنظرتون در این حالت این نبود عشق، دلیل کافی هست که شما همه چیز رو بزارید و برید ، یا نه؟

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

اگه متنفر نباشم جدا نمیشم.

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

بستگی به میزان توانمندی اون شخص داره واینم بگم اون زندگی که با راهکارو اینا حل میشه رابطش هزیستی مسالمت امیز تا رابطه زن وشوهر برا اینه شما چنین حسی داری والا چنین چیزی به ذهنت نمی رسید

من به این میگم خوشی ته دل زدن.دلیل جدایی نیست ولی باید برلی بهبود روابط تلاش کنید تا عشق هم بیاد

عشق آمدنی بود نه آموختنی ...

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2706