2410
2553

دیروز واکسن ۱۸ ماهگی بچم رو زدم بعد از پنج شش ساعت خیلی زیاد تب کرد اصلا قطره استامینوفن اثر نداشت با اینکه نه میذاشت تبش رو بگیریم نه پاشویه کنیم اما خب فقط با بازی هی پاشویه کردیم وتا خوابید شیاف زدیم اما تا یکساعت بیشتر طول کشید که با پاشویه دمای بدنش از ۳۸ درجه پایین بیاد

از امروز صبح تب نداشت و بدنش خیلی داغ بود که ۶ ساعتی قطره استامینوفن دادم. و ساعت ۱۲:۳۰ ک۶ خوابید تبسنج زدم دیدم ۳۸.۴ شده سریع شیاف زدم و شروع کردم پاشویه هنوز نیم ساعته دمای بدنش اومده رو ۳۷ . اصلا کم نمیشد خیلی ترسیدم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
منم الان بالا سر پسرم نشستم تبش بیاد پایین. ۹و۳۸ بود شیاف گذاشتم وپاشویه کردم یک ساعت طول کشید اومد ...

بخدا حالم بده از بس استرس کشیدم اصلا کم نمیشد . دیشب هم تا صبح نخوابیدم 

2714
اگر تا یک ساعت با شیاف پایین نیلد میشه قطره هم داد البتهاگر تب بالای ۵و۳۸ باشه

شوهرم گفت قطره هم بده گفتم نه شیاف خودش قوی هست اگه بعد دو ساعت اثر نکنه یکی دیگه میزنم که خدارو شکر بهتر شد الان میترسم یکساعت بخوابم باز بیدارشم چک کنم

شیاف اثرش از قطره بیشتره برا همین ۶ ساعت یکبار بیشتر نمیشه استفاده کرد عزیزم

ممنون اما دیشب آبجیم ۴ ساعتی زد و گفت وقتی تب بالا هست و پایین نمیاد اشکال نداره باید بزنی خدا نکرده بچه تشنج نکنه. خودش بیمارستان کار میکنه