2726

دیروز واکسن ۱۸ ماهگی بچم رو زدم بعد از پنج شش ساعت خیلی زیاد تب کرد اصلا قطره استامینوفن اثر نداشت با اینکه نه میذاشت تبش رو بگیریم نه پاشویه کنیم اما خب فقط با بازی هی پاشویه کردیم وتا خوابید شیاف زدیم اما تا یکساعت بیشتر طول کشید که با پاشویه دمای بدنش از ۳۸ درجه پایین بیاد

از امروز صبح تب نداشت و بدنش خیلی داغ بود که ۶ ساعتی قطره استامینوفن دادم. و ساعت ۱۲:۳۰ ک۶ خوابید تبسنج زدم دیدم ۳۸.۴ شده سریع شیاف زدم و شروع کردم پاشویه هنوز نیم ساعته دمای بدنش اومده رو ۳۷ . اصلا کم نمیشد خیلی ترسیدم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم الان بالا سر پسرم نشستم تبش بیاد پایین. ۹و۳۸ بود شیاف گذاشتم وپاشویه کردم یک ساعت طول کشید اومد ...

بخدا حالم بده از بس استرس کشیدم اصلا کم نمیشد . دیشب هم تا صبح نخوابیدم 

اگر تا یک ساعت با شیاف پایین نیلد میشه قطره هم داد البتهاگر تب بالای ۵و۳۸ باشه

شوهرم گفت قطره هم بده گفتم نه شیاف خودش قوی هست اگه بعد دو ساعت اثر نکنه یکی دیگه میزنم که خدارو شکر بهتر شد الان میترسم یکساعت بخوابم باز بیدارشم چک کنم

شیاف اثرش از قطره بیشتره برا همین ۶ ساعت یکبار بیشتر نمیشه استفاده کرد عزیزم

ممنون اما دیشب آبجیم ۴ ساعتی زد و گفت وقتی تب بالا هست و پایین نمیاد اشکال نداره باید بزنی خدا نکرده بچه تشنج نکنه. خودش بیمارستان کار میکنه