2726
عنوان

شوهر دوستم

1288 بازدید | 31 پست

بچه ها دوستم شوهرش خیلی نجیب و پاکه خداییش دوستمم خیلی خوشگله.شوهرشم حتی به زن ها نگاه هم نمیکنه ولی چند سری سر موضوعاتی بحثشون شد و دوستم رفت خونه مادرش شوهرشم به خاطر اینکه تنها بود خونه پدرش رفت و اونجا موند اصلا اهل برنامه اینترنتی نبود ولی از بس مادر و خواهرش دید تو ایناست اونم مشتاق شد تلگربریزه با یه گوشی که آی سیش سوخته بوده از قضا دوستاش براش برنامه مبتذل میریزند ولی چون گوشی خراب بوده باز نمیکرده تا چند روز بعد که میاد خونه دویتم با خط اش میره تو تل و رو گوشی دوستم برنامه ها باز میشه.تو اینستگرامم شوهر بیچاره رفته بوده ولی چون اهل این چیزا نبوده از اول تا آخر را فکر کرده باید فالو کنه هم لد هم خوب خبر نداسته چی به چیه خط اسم داده دست دوستم که چیزی بارش نییت ولی تا دوستم اینا را دیده دیگه خودسا داشته میکشته سوهره هم به پیر پیغمبر که کاری نکرده حالا به نظرتون این شوهر گناهی کرده آخه خیلی دشمن برا زندگیشون دارند و همه غریب و فامیل حسودشونند

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

انگار تو  خود شوهره ای اینقدر از احساساتش کامل خبر داری

توجه   قبل از بچه‌دار شدن باید برای این پرسش پاسخ روشنی داشته باشیم که ایا انسانها از لحاظ اخلاقی در جایگاهی هستند که موجود دیگری را بدون خواست خود به تحمل رنج وادار کنند؟
2706