2737
2739

شاید سه سالیا بیشتر هست که شبا نمیتونم بخوابم البته این اواخر خیلی بیشتر شده از فکرو خیال همش توی گوشی ام الانم رفتم دوش گرفتم باز خوابم نمیبره حتی روز هم نمیخوابم مثلا دمدمای صبح میخوابم تا ده صبح ،فردا هم باید هشت پاشم جایی برم چه کنم با این مشکلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم شبا خوابم نمیاد مشکلتو بگو اسم اصلیت رو نگی کسی متوجه نمیشه 

مشکلاتم زیاده بر میگرده به گذشته میدونم حتما باید ساعتها مشاوره برم یه بار رفتم دوساعت شد دویست تومن ندارم واقعا 

2738
دقیقا از همون موقعیه ک نینی سایت عضو شدی شب زنده داری میکنی

شاید البته به خوندن این سایت اعتیاد پیدا کردم فکر میکنم ازون موقع بدبینی هام و شک هام بیشتر شده  در صورتی که قبلا دنیا برام قشنگ بود چون انقدر ساده بودم که چیز بدی تو دنیا نمیدیدیم تاپیکای خیانت و حسادت و ...خیلی برام بد هست ولی نمیتونم نیام بخونم 

شاید البته به خوندن این سایت اعتیاد پیدا کردم فکر میکنم ازون موقع بدبینی هام و شک هام بیشتر شده &nbs ...

منم تا وارد میشم یه خیانت میبینم دیگه پیگیرش میشم

من ثبت نامم قدیمیه ولی تقریبا ۲ یا ۳ ماهه میام تینجا از اونوقت دیگه شب زنده دار شدم قبلا ۱۲ میخوابیدم

منم تا وارد میشم یه خیانت میبینم دیگه پیگیرش میشم من ثبت نامم قدیمیه ولی تقریبا ۲ یا ۳ ماهه میام تی ...

دلم میخواد داستان زندگیمو بزارم الان مشکلم اینه که همراهی توی زندگیم ندارم همسرم اصلا درک نداره خودم البته دیگه اعصاب ندارم 😔

عججججب

شما عزاى اتفاقاى نيفتاده رو از قبل ميگيرى؟

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
2706