2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اسی رفتم بیرون دوبار عنوان تاپیکیتو دیدم پوکیدم😂😂😂حال دادی نصف شبی اصن

خخخخ اشتباه تایپی ما شادتون کرد بازهم شکر خدا

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
2738

میخوام برای کنکور سال دیگه شرکت کنم میدونم ک یکم نشدنیه چون از فضای درس مخصوصا دبیرستان دور شدم و داروسازی رشته ایه ک باید براش تغییر رشته بدم ... اما هدفمه... یکی هم اینکه میخوام همه زبان های دنیا رو حتی در حد اینکه کارم راه بیوفته یاد بگیرم

اگر قبول شدم ک هیچ نشدم سال بعد دوباره کنکور میدم

بعد از اون درس میخونم تموم ک بشه حدودا میشم 32.33

بعد از طرح میرم تو بازار کار همزمان تخصص رو هم میگیرم

37.8سالگی تموم میشه 

میرم ایسلند اونجا یه کارخونه ثبت میکنم یک دارو با برند خودم میسازم

تا بخواد کارخونه شکل بگیره و دارویی ک میسازم شناخته شده بشه حتما 50 سالمه ... بعد از اون کار رو مسپارم دست کسی که مورد اعتمادم باشه و میرم مسافرت ... تمام کشورای آسیایی آفریقایی و اروپایی رو میگردم ... تا جایی ک میشه با کشتی و اگر نشد با ماشین ... سفر با هواپیما لذت رو از بین میبره

تو سن 70-75 سالگی یه روز پا میشم همه کار های نکرده رو عقب افتاده رو انجام میدم غذایی که دوست دارمو میخورم با عزیزام صحبت میکنم... شب دوش میگیرم و بعد چشمامو میبندم میخوابم.... کاش واقعا اینجوری و در این حال بمیرم.

.

توجه   قبل از بچه‌دار شدن باید برای این پرسش پاسخ روشنی داشته باشیم که ایا انسانها از لحاظ اخلاقی در جایگاهی هستند که موجود دیگری را بدون خواست خود به تحمل رنج وادار کنند؟
میخوام برای کنکور سال دیگه شرکت کنم میدونم ک یکم نشدنیه چون از فضای درس مخصوصا دبیرستان دور شدم و دا ...

قصد ازدواج و اینها نداری وسطش احیانا؟؟

قصد ازدواج و اینها نداری وسطش احیانا؟؟

وقتی اینهمه خوشبختم و توانمند چرا باید به ازدواج فکر کنم  

توجه   قبل از بچه‌دار شدن باید برای این پرسش پاسخ روشنی داشته باشیم که ایا انسانها از لحاظ اخلاقی در جایگاهی هستند که موجود دیگری را بدون خواست خود به تحمل رنج وادار کنند؟
وقتی اینهمه خوشبختم و توانمند چرا باید به ازدواج فکر کنم    

خخخخ ایول طرز فکرت مثل خودمه الان برو بخواب توانمند که موفق بشی انشالله

خخخخ ایول طرز فکرت مثل خودمه الان برو بخواب توانمند که موفق بشی انشالله

مرسی عزیزم من که دارم کار میکنم نمیتونم بخوابم ... امیدوارم توام به اهدافت برسی 

2706